Wpis z mikrobloga

Wyskoczyło mi i tak chodzę wku-rwiony że nie wiem jak to opisać, nie zamierzam tego odpalać aby jeszcze bardziej się nie #!$%@?ć jego bezczelnością i robieniem z ludzi debili. Dobrze że nie mieszkam w Kielcach bo bym nawet z 500 metrów nie mógł jego zakłamanej podstępnej mordy oglądać w galerii handlowej....

#mocnyvlog
eSUBA94 - Wyskoczyło mi i tak chodzę wku-rwiony że nie wiem jak to opisać, nie zamier...

źródło: przemyslaw is back

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: ale w czym masz problem? xD Jeśli to wyzwala w tobie takie negatywne emocje, to jest z tobą coś nie tak. Na miejscu komody bałbym się takiego ex psychofana. Od miłości, do nienawiści xD
Szafa i jego wizerunek w Internecie, który notabene sam sobie stworzył, to jedno wielkie xD i mem. Nie da się brać typa na poważnie, a ty się pienisz niczym pisowiec odchodzący ze spółki skarbu państwa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kapilarsky jego obłuda, chamsto, bezczelność, kłamstwo, hipokryzja i robienie z innych ludzi debili

Zwiedził cały świat a jego wiedza jest żenująca. Wali czasem takie wpadki że to szok. Potrafi być dzieckiem. Dosłownie kupuje mrożoną pizze i porównuje ją do restauracji włoskiej i się dziwi że jest gorsza... Albo sytuacja geopolityczna w danym kraju i pkb na podstawie czy można kupić coca cole na stacji paliw czy heinekena

A do tego jest
  • Odpowiedz
@eSUBA94: No jest i właśnie to w tym wszystkim jest zabawne i absorbujące. Ale raczej w kontekście szyderczego spojrzenia na jego poczynania i robienia podś#!$%@?, a nie po to żeby skomleć i z pretensjami się sadzić.
  • Odpowiedz
Cooper Mountain


@eSUBA94: Szafa mówi prawdę. Przemysław był na wyprawie życiowej w Chinach, wrócił z wyjazdu. Niektórzy ludzie jadą na długi czas za granicę by poznać jak tam jest, poczuć klimat.
  • Odpowiedz