Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak mieszkalne z rodzicami to bardziej stresowałem się sylwestrem, bo rodzice widzieli że samemu siedzę w pokoju i pewnie im też było przykro że kolegów nie mam, jakąś taka presja była.
A teraz jak sam mieszkam to może w tym roku nie będzie tak źle. Symbolicznie piwo może dwa wypije posiedzę na tagu i spać ehh #przegryw #samotnosc
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321

Kiedyś jak mieszkalne z rodzicami to bardziej stresowałem się sylwestrem, bo rodzice widzieli że samemu siedzę w pokoju i pewnie im też było przykro że kolegów nie mam, jakąś taka presja była.

A teraz jak sam mieszkam to może w tym roku nie będzie tak źle. Symbolicznie piwo może dwa wypije posiedzę na tagu i spać ehh #przegryw


Im człowiek dojrzalszy, bardziej niezależny, pewniejszy siebie tym bardziej ma wyyebane w tego sylwestra. Nic na
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 koleżko, jak ja robiłem kontent na wykop to ty się uczyłeś obsługiwać komputer :D na początku społeczność wykopu stanowiło z 3/4 ludzi z IT :D także nie wiem czemu tam cię dziwi, że jeszcze tu tacy prostują. Już resztki z tamtego towarzystwa zostały, ale jednak. Mnie np. dziwi czemu przegrywy, mizogini i spermiarze zalali mój internet i mój wykop.
  • Odpowiedz