Wpis z mikrobloga

Podłącz PC pod TV i miej prawdziwy Smart TV który #!$%@? a nie #!$%@? sie z pilotem

@StaszekGGG: Chyba jak masz TV na biurku, bo na komodzie daleko przed tobą sobie nie wyobrażam. Robiłem tak kiedyś z laptopem (w kryzysowej sytuacji) i to był dramat.
  • Odpowiedz
Kup sobie chińskiego mini kompa z prockiem n100, za ok 500zl. Masz tam nawet Windowsa, instalujesz Plexa i problem z głowy. Do tego torrenty, czy co tam chcesz. Możliwości jest wiele.
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: mam bezprzewodową myszkę, a klawiaturę to ty chyba żartujesz, że będę ją dokupywał do laptopa, by w salonie na stoliku z niego korzystać. XD
Zresztą na komodzie mam tyle miejsca (obok dekodera, TV, lampk itp.), że na amen w pacierzu się tam tylko mieści. To żadna wygoda i nie ma podjazdu do podstawki. A wpisywanie czegoś z większej odległości na ekranie to #!$%@? widać, a zmienianie, co chwila rozdzielczości w
  • Odpowiedz
mam bezprzewodową myszkę, a klawiaturę to ty chyba żartujesz, że będę ją dokupywał do laptopa, by w salonie na stoliku z niego korzystać. XD


@Korda: Ja #!$%@? (ʘʘ) a drugiej części nawet nie komentuje (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: i bardzo dobrze, bo nawet tego nie byłeś wstanie. Musi to śmiesznie wyglądać, jak podnosisz pokrywkę, wklepujesz hasło, zamykasz pokrywkę, lecisz do tej swojej klawiatury, zmieniasz rozdzielczość (chyba że mieszkasz w małym domku), by coś wpisać i jedziesz dalej.

Poza tym szkoda mi laptopa na takie #!$%@?, bo baterii w nim nie wyciągnę.
  • Odpowiedz
Musi to śmiesznie wyglądać, jak podnosisz pokrywkę, wklepujesz hasło, zamykasz pokrywkę, lecisz do tej swojej klawiatury, zmieniasz rozdzielczość


@Korda: I ty chcesz sie w NASa bawić jak ty nawet ustawień ekranu i co klapka w laptopie ma robić nie potrafisz (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: ja NAS mam lepiej ogarnięty lepiej, niż Ty burdel w swojej głowie z tego, co widzę. Czyli twierdzisz, że możesz uruchomić laptopa bez otwierania pokrywy? OK, spoko.
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: widzisz, ja mam pilot do podstawki, odpalę wszystko, co potrzeba z Kodim włącznie i nie muszę się męczyć z laptopem, bo on nie jest od tego. Żyj dalej w średniowieczu i go broń i każ się tak męczyć innym. Mogę nawet z telefonu coś przesłać. I ile to nie potrzebnie energii zużywa.
  • Odpowiedz
ja NAS mam lepiej ogarnięty lepiej, niż Ty burdel w swojej głowie z tego, co widzę.


@Korda: No i sie zesrałeś na rzadko (ʘʘ) Co za łeb ()

Dzidek #!$%@? jak ty ustawić laptopa nie potrafisz a ty coś o NASie #!$%@? ¯\(ツ)/¯ i sprowokowałeś do ostrzejszej odpowiedzi! Skąd tacy sie bioro!!?? (ʘʘ) () i
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: no to fajnie wymigałeś się od wyjaśnienia odpalania laptopa bez otworzenia pokrywy i wpisywania hasła, które musi następować za każdym razem, gdy chce coś obejrzeć na TV. Dobrze, że tak istotnych emotek nie zapomniałeś. Zresztą nie odniosłeś się do niczego, a mój ostrzejszy ton zawdzięczasz szydzenia z mojej umiejętności obchodzenia się z NASem, choć to ja z niego korzystam, a ty zdajesz się nie potrafić, skoro tak się męczysz by
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: dobrze że w ogóle tyle potrafiłeś, bo o umiejętność czytania (a co dopiero ze zrozumieniem) bym cię nie posądzał. Wymigujac się nie wychodzisz na mądrzejszego.
  • Odpowiedz
@Korda: (ʘʘ) Jedynym GUPKIEM to niestety jesteś ty! bo ustawienie prostych rzeczy w systemie przerasta twoje możliwości a chcesz sie zabierać za coś więcej (ʘʘ) I to co wypisujesz jest tego wierutnym przykładem ¯\(ツ)/¯ A wiesz co bardziej pokazuje że jesteś GUPKIEM!!?? Jest to że to czego szukasz możesz znaleźć w Googlach w 10 sekund a ty wypisujesz anons na stronie ze śmiesznymi
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: widzisz. Wyzywasz, wyzywasz, zbulwersowałeś się, krzyczysz, wrzucasz emotki, odsyłasz do Google, jakbyś ataku paniki dostał, ale ale sam napisać w stanie nie byłeś (przez tyle komentarzy). Idź już w cholerę, bo żałosny jesteś. 10 s? Jak rozumiem już to zrobiłeś i obliczyłeś, ale wstawić nie byłeś już w stanie. Hmmm.
  • Odpowiedz