Wpis z mikrobloga

zastanawiam się nad kupnem pierwszy raz w życiu konsoli mimo, że mam mocnego PC to używam go głównie tylko do takich rzeczy jak nauka, muzyka, czy seriale, bo z drugiej strony wiele gier głownie eksluzywnych, które bym chciał ograć są dostepne tylko na konsoli.
myślicie, że warto, czy zostać przy PC
#pc #ps5
  • 12
@WvKd12: jak masz hajs to kupuj. Dla mnie kupno konsoli PS4, a później XSX to był strzał w 10. PC już dawno leży w szafie, a lapek służy tylko do pracy.

Teraz odpalam jakiś tytuł z GejmPassa, wale się na kanapę i elo :)
Nie trzeba myśleć czy ci pójdzie czy mam dobre sterowniki, odpalasz i grasz. No chyba że jesteś gamingowym purystą, który chce mieć 140 klatek i śledzenie promieni
  • 0
@ejenes: to prawda masz racje - z drugiej strony, rzadko widzę opinie, ze ktoś ma to i to, raczej ludzie biorą, albo jedno, albo drugie.

@piaskun87 w zasadzie też nad tym myślałem, czy nie wyrzucić kompa na części i wziąć poprostu jakiegoś lapka, moje amd które mam tak mnie niemiłosiernie denerwuje, że już nigdy tego syfu nie kupie.
to prawda masz racje - z drugiej strony, rzadko widzę opinie, ze ktoś ma to i to, raczej ludzie biorą, albo jedno, albo drugie.


@WvKd12: Mam PS5, XSX oraz gamingowego lapka, w przypadku gdy mam ochote popykac w FPSy. Jak calkowicie przestane korzystac z ktoregos sprzetu, to go sprzedam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WvKd12 kiedyś byłem #pcmasterrace ale stwierdziłem "why don't I have both?" kupiłem PS4. Od tego czasu gram praktycznie tylko o wyłącznie na konsoli (aktualnie PS5). Oczywiście nikt nie broni grać na obu, ale dla mnie wygoda jest nieporownywalna + gry których gdzie indziej nie ma.

PC jest generalnie lepszy do strzelanek (w które nie gram) i do strategii. W pozostałe gry wolę grać na konsoli. Spędzając 8h dziennie pracując przy biurku i
  • 1
@Mirkoncjusz: dobra kupiłem i fajnie jest teraz już nie odpalam Pc szczegolnie ze na smart tv moge wlaczyc cokolwiek bym chciał
jednak przyzwyczajenia to przyzwyczajenia i jakos nie moge wlaczyc innego trybu niz performance
@WvKd12 dla mnie zawsze: performance > quality

Nie wiem co odpalasz na Smart TV, ale zwróć uwagę, że na PS5 masz dostępne wszystkie najpopularniejsze platformy streamingowe (HBO Max, Disney+, Prime Video, Netflix, Youtube, Spotify etc.) i na takiej konsoli działają one 10× szybciej niż na Smart TV (przynajmniej na moim zamulającym smart tv xD), a dodaktowym plusem jest to, że możesz się płynnie przełączać między grami i streamingiem bez zmieniania źródła sygnału