Wpis z mikrobloga

UWAGA! Uwaga! Ważne info dla wszystkich mężczyzn i chłopców na tagu. Dziś ŚRODA czyli... dzień LODA! Powtarzam: dzień LODA! Więc jak głosi pewna gwiazda muzyki rozrywkowej "Z uśmiechem na twarzy nie przestawaj marzyć" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
  • 62
  • Odpowiedz
@PsychoBuddy: fuj ale brudas z ciebie z grzybem na fiucie bo tylko konika klepiesz. Psem to ty jesteś tutaj Zielonko ale też w normalnym życiu jesteś kundlem.na klatce sąsiad tupnie tongą to rwiesz na dół aż wycieraczki przestawiasz sąsiadom. Czemu Cię tak w szkole gnoili ? I tutaj chcesz się odegrać ? Poszukaj tych co ci kanapki zabierali,może któryś ręki albo nogi nie ma to dasz radę im oddać po tylu
  • Odpowiedz
  • 0
@KapieZciby: wspaniałe, że otwierasz się na swoje traumy hahahah ale ja nie jestem Twoim terapeutą i mam na nie #!$%@?. Adres masz jak znajdziesz odwagę to przyjeżdżają przegrywie tylko daj znać wcześniej bo mogę mieć służbę albo poligon hahahahah
  • Odpowiedz
  • 0
@KapieZciby: dobrze kloszardzie idź już zostałeś wyjaśniony więc odmaszerować raz raz. Pozdrów mamę, powiedz ze była warta tych 50 złotych i zgłoś się na krecenie wora jak znajdziesz w sobie odwagę.
  • Odpowiedz
@PsychoBuddy: no chce. Szkoda że ciebie myśliwy tam pod Szczecinem nie trafił z dubeltówki jak tego chłopaka z drzonowa. Chlopaka szkoda ale ciebie to by pewnie lisy #!$%@?ły w lesie bo rodziny nie masz. A jak masz po pijacką
  • Odpowiedz
  • 0
@KapieZciby: znowu przenosisz na mnie swoje traumy z dzieciństwa hahahaha przepraszam Amigo ale jeśli ktoś ma wziąć do papy to tak jak już ustaliliśmy będzie do twoja matula za 50 zł jak co środę hahahahah rozumiem, że po tym co robił z Tobą twój stary, dziadek i #!$%@? wujek Roman w dzieciństwie branie do papy to dla Ciebie normalna sprawa ale nie ze mną te numery hahaha
  • Odpowiedz