Wpis z mikrobloga

@jalop: generalnie unikam wysyłania takich rzeczy bo nawet najlepiej zabezpieczone produkty mogą się w trakcie wysyłki uszkodzić, ale jak już musiałam to najpierw dużo folii bombelkowej hehe i na to papier + wypełniacze do kartonu + unikanie wkładania tego przedmiotu przy ścianie kartonu, bardziej na środku jak się dało.
@jalop: ja pakuję w mniejsze pudełko, przestrzenie ciasno wypełniam kartkami pogniecionego papieru ( zwykle stare skrypty ze studiów), potem pudełko taśmuję i do zbiorczego pudła. Grunt żeby nie latało luźno.
@jalop: ja rok temu wysyłałam Mireczkowi winko i pierw owinęłam dużą ilością folii bąbelkowej, a potem zawinęłam w papier świąteczny. Chyba dałam to jeszcze w kartonik wyłożony czymś miękkim, ale pewna nie jestem. Ja lubię tak wszystko w środku zapakować też w papier, jestem estetką i przywiązuję wagę do takich rzeczy, ma być ładnie i ma być radość z rozpakowywania wszystkiego po kolei.
Koledzy i koleżanki, w jaki sposób pakujecie bardzo delikatne prezenty, na przykład alkohol czy coś szklanego?


@jalop: Jak to coś co może się wylać to polecam przed folią bąbelkową najpierw wsadzić to w jakiś worek. Nawet jeśli butelka pęknie to jest większa szansa, że się nie wyleje