Wpis z mikrobloga

Panowie, chce spełnić moje marzenie i poleciec na UFC z ziomkiem. Zastanawiam się nad gala 297 ze Stricklandem i Jankiem, dodatkowy plus ze jest to w Toronto. Ma ktoś jakieś doświadczenie z organizowaniem takiego wyjazdu? Nie za bardzo mam doświadczenie, gdzie najlepiej znaleźć loty, nocleg? Bilety na gale z oficjalnej strony UFC? Będę wdzięczny za jakieś rady.
#pytanie #ufc #ksw #mma #podroze #podrozujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@Mistrzunio201 loty Google flights, do Toronto tanio nie będzie ale jak odpowiednio wcześnie kupisz to złapiesz coś ciekawego. Bilety - na stronie areny gdzie jest gala znajdziesz info. Nocleg - jak będzie was dwóch i chcecie tylko na 2-3 dni to hotel może wyjść lepiej niż jakieś airbnb.
Dodatkowo będziesz potrzebował ETA do wjazdu do Kanady - dostaniesz w 24h, załatwisz online.
  • Odpowiedz
@Mistrzunio201: od jakiegos czasu coraz czesciej wspomina sie o powrocie UFC do Polski. Wiec jak może jeszcze troche poczekasz to nie bedziesz musial specjalnie leciec az do Kanady.
  • Odpowiedz
@Mistrzunio201: Szukaj z przesiadka w Niemczech albo w Niderlandach, mój znajomy z Toronto właśnie tak szuka żeby były tańsze bilety. Bilety na oficjalnej stronie UFC. To tez moje marzenie, trzymam z całej kciuki ziomuś żeby ci się udało ()!
  • Odpowiedz
@Mistrzunio201: No może i plotki, ale nawet ktoś tam z UFC się wypowiadał, że Polska jest wysoko na liscie potencjalnych miejsc na powrót UFC i że są zadowoleni ze współpracy z polsatem, ale nie ma jeszcze żadnych konkretów. Więc pewnie minimum 1-2 lata, albo i dłużej. Ostatnio gale UFC regularnie odbywają się w Anglii i Francji, więc mam nadzieję, że zorganizują coś w Polsce, zwłaszcza, że obecnie mamy kilku mocnych zawodników
  • Odpowiedz