Wpis z mikrobloga

@Megasuper: to w jakiś sposób wynika z decyzji UE i w momencie akcesji został ustalony limit 40k euro, co w przeliczeniu dało 200k złotych

kwestie vat nie są naszą samowolką akurat, z dochodowym jest inaczej
po co ci ustawy z błędami?


@dqdq1: bo w doslownie kazdej branzy na swiecie ludzie doszli do tego, ze lepiej cos zrobic i poprawiac niz w nieskoncznosc czekac na ideal.
Ale pytanie dobre - po co wprowadzali i glosowali za taka iloscia blednych i szkodliwych ustaw? Pytanie do wodza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yhbgrobdoivbvwamsv: nie znam takiej branży. Nikt nie wypuści do obrotu nawet jogurtu z niesprawdzonym składem. Kazdy dba o jakość bo od tego zależą ich reputacja i dochody.

Na wolnym rynku przedsiębiorca dostarczający produkt z wadami ponosi straty. Traci klientów.

W przypadku konfederacji mamy do czynienia z ludźmi którzy nie znaja sie na przepisach. Paroweczkowi biznesmeni.
Nikt nie wypuści do obrotu nawet jogurtu z niesprawdzonym składem. Kazdy dba o jakość bo od tego zależą ich reputacja i dochody.


@dqdq1: xDDDD serio? W kraju z aferami z sola drogowa i karami od sanepidu po 500zl xD

nie znam takiej branży.


@dqdq1: znasz. Sadzisz, ze twoj samochod to byla pierwsza i jedyna wersja? Przyszli do fabryki, cos naklikali w maszynie i wychodza nowe idealne auta? Twoj komputer czy
@yhbgrobdoivbvwamsv: mam bardzo złe zdanie o konfederacji- dwie pierwsze ustawy z błędami. Kilka lat przygotowań, dużo gardłowania i potwierdzili moje zdanie o nich- to zwykli partacze, bez wiedzy i fachowców.

Ich wyborcy od kopania rowów rozumieją tylko machanie łopatą- machanie dla samego machania. Cel jest rownie abstrakcyjny jak dla konia pociągowego. Bez różnicy czy chodzi w kółko.
mam bardzo złe zdanie o konfederacji- dwie pierwsze ustawy z błędami. Kilka lat przygotowań, dużo gardłowania i potwierdzili moje zdanie o nich- to zwykli partacze, bez wiedzy i fachowców.


@dqdq1: xD rozumiem, powinni wyjsc na mownice, obiecac 3x15 i zrobic odwrotnie xD bylbys zachwycony xD

Ich wyborcy od kopania rowów rozumieją tylko machanie łopatą- machanie dla samego machania. Cel jest rownie abstrakcyjny jak dla konia pociągowego. Bez różnicy czy chodzi w
@yhbgrobdoivbvwamsv: nie, cele osiąga się przez planowanie i sprawna organizację. Dla wyborcy konfederacji i konia pociagowego to abstrakcja.

Kon pociągowy może chodzić w kółko i uważać ze pracuje- to samo robi konfederacja w której nie ma nikogo kto zna przepisy.