Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia oglądam sezon 9, Oliwia taka miła, biedna babeczka okazuje się wredna suka jestem w szoku bo jeszcze nigdy w takich programach nie pomyliłam się tak co do osoby aż musiałam to tu napisać ¯\(ツ)/¯
  • 4
  • Odpowiedz
@Georegik: a ja tak, jak pomylilam się co do Srocha w HP, tak tu byłam antyolivowa od samego początku. Doceniam jej opiekę nad tata, ale poza tym za dużo tego bylo. No nie zaufałam totalnie. Epatowała przesadnie.
Ella za to urzekła mnie od początku :)
  • Odpowiedz
A ja dla odmiany polubiłam ją od początku :(,podobała mi się jej pogodna twarz,uroda bardzo zbliżona do jednej z ekspertek któr lubię,jednym słowem totalnie się na niej zawiodłam :( do teraz jak czytam artykuły związane z nią nie potrafię uwierzyć że ktoś może być tak totalnie złym człowiekiem i jestem w szoku że nadal jest w związku z tym gościem,chociaż Rosi pisała że nie są razem
  • Odpowiedz
@Georegik szczerze mówiąc dla mnie ta Oliwia to chyba jedna z najgorszych osób, które kiedykolwiek pojawiły się w reality show (whole world) jest tępa i zła, zawistna, malostkowa, zlepek najgorszych czlowieczych cech. Obłudna, po zakończeniu tej wielkiej miłości żyje z onlyfans jak Domenica, którą wyśmiewała z tego właśnie powodu. Jej pogarda dla Dom, za to że wstawia rozebrane zdjęcia do internetu wylewała się z telewizora hektolitrami. Po zakończeniu relacji z pakerem zaczęła
  • Odpowiedz