Wpis z mikrobloga

Hej, nie grałem w #diablo4 od premiery. Jako że dopiero od niedawna mam konsole #ps4 na której też nie ma zbytnio kiedy grać, to byłem na początku zdziwiony że musze mieć do gry #psplus no ale ok. Chciałem pograć, to wykupiłem na mieisąc, pograłem kilka dni, później jak pisałem nie było już kiedy.

Wczoraj robię aktualizację, odpalam gierkę.. i dziwne, zamiast ekranu który widziałem w czerwcu, który wywalał mnie na główny ekran (bo brak ps+) to normalnie ładuje mi się lista postaci. Klikam na jedną z nich i gierka się załadowała, wybiegłem z Kiowosadu i zabiłem kilka mobków.

Także pytanie, (bo nie śledze newsów z d4), czy coś się zmieniło z nowym sezonem, albo od ostatniego czasu? Czy mogę normalnie grać w gre bez Ps+ i przejść fabułę? Jak to teraz działa?
Cinex - Hej, nie grałem w #diablo4 od premiery. Jako że dopiero od niedawna mam konso...

źródło: another-cartoon-which-will-u-pick-v0-fjrrm9iw243b1

Pobierz
  • 2
@ebson: :) o dobrze wiedzieć, dzięki za info; a co do masochizmu, to niektórzy wiesz.. lubią takie rzeczy;; a tak na serio, to mój komp obecnie to bardziej maszyna do pisania niż sprzęt do grania.. więc no cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozostaje masochizm