Wpis z mikrobloga

#ps #playstation #ps5

Moi drodzy szukam pomocy związanej z niechęcią wydawania dużych pieniędzy za gierki i ps plus. Jakoś że nabyłem konsole dwa dni temu i jest to moja pierwsza to nie jestem totalnie na bieżąco z opcjami zakupu. Czy ktoś wie czy nadal istnieje możliwość kupowania poprzez tureckie konto i jeśli tak to czy jest opłacalne? Z góry dzięki za wszelką pomoc :)
  • 17
@Camaxtle: Na ps+ to najlepiej polowac własnie w grudniu bo Sony lubi dawać grube promocje na roczny abonament. Sam rok temu kupiłem na rok za 120 zł. Teraz też może być dobra promeczka na ps+, osobiście czekam. A co do gier, to te ceny startowe w okolicach 300 - 350 zł są na chwile, zaraz one spadają, nawet powiem, że szybko. Te ceny są tylko dla napaleńców, którzy bez tych gier
  • 0
@Camaxtle masz dwa dni konsole ale juz wiesz o cebuleniu na turasach, dobra dobra ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@yuck: Wystarczy dlugo polować na okazję samej konsoli i rozglądać się za grami na pepperze. Kilka razy się temat przewinął w konentarcza, poza tym PS to nie jedyne środowisko gdzie przez Turcję się kupuje, swego czasu tak przegladarkowe gierki się boostowało więc od razu wiedziałem o co chodzi( ͡
  • 0
Na ps+ to najlepiej polowac własnie w grudniu bo Sony lubi dawać grube promocje na roczny abonament. Sam rok temu kupiłem na rok za 120 zł.

Możesz jeszcze zrobić tak, że kupisz sobie gre z drugiej ręki dajmy na to za 250 zł, przejdziesz na szybko w kilka dni/splatynujesz na 100% i odsprzedasz dalej za te sama cene.

@BykPokutny: Tak zrobię chyba dzieki za info. Co do gierek z drugiej ręki
@Camaxtle: pudełka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz jestem na statku i za 500 zł kupiłem 12 gier w boxach z czego tylko jedna okazała się używką, watch dogs 2, a reszta zapakowana w folii fabrycznie.