Wpis z mikrobloga

Dziwnym trafem Beatris była tylko jeden raz na fame. Jak prawda wyszła na jaw to już jej nikt nie widział. Jej ogłoszenia też zawsze znikają przed walkami jak o Polaku zaczyna być głośniej. Cóż za przypadki xD

Jakby to nie była prawda to by chłop usiadł z matką przed kamerą i to udowodnił. Miałby spokój raz na zawsze a tak od tylu lat się o to gotuje i każdy ma zakaz wypowiadania się na ten temat xD

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dam115: po co gdybasz w ogole jak kilka osób korzystało z jej usług? To jest pewne na 100%. Już pisałem, że może polak mnie pozywać i jego matka zezna pod przysięgą jaka jest prawda.
  • Odpowiedz
@dam115: Tak tak by zrobił BO TY TAK CHCESZ! Żeby cokolwiek tłumaczyć to trzeba mieć się z czego tłumaczyć. Nafabrykowaliście sobie niezbitych dowodów które obala nawet przedszkolak i liczycie że ktoś się będzie z tego tłumaczyć xD Skoro tak to od dziś uważam że ty również prowadzisz taką samą działalność jak Beatris i mam niezbite dowody zrobione w paincie. No i co? wstawiaj film na yt i się tłumacz bo
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Kubus2k7kubba mnie nikt z wykopu nie ruchał w odróżnieniu od Beatris.
Może ma siostrę bliźniaczkę ale nigdy syn o tym nie wspominał. To byłoby sensowniejsze niż praca w banku xD
  • Odpowiedz
@Kubus2k7kubba: Adrian nagraj po prostu dzień pracy mamy w banku i będzie po problemie, a jak nie chcesz to weź trochę kasy i załóż jej jakiś biznes, żeby nie musiała kutang polerować.
  • Odpowiedz