Wpis z mikrobloga

Już w którymś była para homo babek ale tak mi to nie leżało, no niby nie mam do nich nic ale dziwnie mi się to ogladalo tak niesmacznie a co dopiero dwóch facetów, no zobaczymy
@Georegik: były dwie pary homoseksualne. Raz para kobiet innym para mężczyzn, ale ta z mężczyznami nie była chyba emitowana jeszcze w PL. W Polsce dostępne są chyba sezony od 5 włącznie, a to wcześniej było .
Ps. spoilery w Cosmopolitan już fruwają, widać już ponad 10 uczestników z 11 edycji i są pirackie nagrania z 2 ślubów ¯\(ツ)/¯
@Georegik: „ja widziałam tylko te odcinki z babkami”

Tak, bo te wcześniejsze nie były emitowane w Polsce. Ja oglądałam oryginalne od sezonu „3” i nie wiem w którym była też para gejów. Słodcy byli()
@Amikamamy: które laski? Z którego sezonu?! Jestem trochę rozdarta pomiędzy Wami a aktualnościami(,) ja w szpagacie żyję pomiędzy kontynentami i strefami czasowymi
()
@Rosalinea: Rosi nie pamiętam w 6- 7 ?chyba nie pokręciłam ,one dość krótko były .
Właśnie przeglądam artykuł o uczestnikach ,i jak widzę w tej nowej emisji różnorodność na całego pójdzie,
będa afro,będzie dziadek, ,,starsze '' panie i ,,gwiazdki'' internetu,
najbardziej mnie póki co wręcz zadziwia i zniechęca brat Mitcha,taki Tarzan jak dzikus z dżungli ,przynajmniej na zdjęciu tym jednym tak wygląda,bałabym się gościa
ale zapowiada się ciekawie