Wpis z mikrobloga

Czy Mentzen wywalczyłby większe poparcie dla Konfy gdyby miał sylwetkę dzika z siłowni?

  • Tak, wtedy stałby się samcem alfa w pełnej krasie 48.9% (23)
  • Nie, wyborcy Konfy popadliby w kompleksy 42.6% (20)
  • Dla mnie on jest dzikiem 8.5% (4)

Oddanych głosów: 47

  • 8
@tomasz-kalucki: Racja.. niestety wziął WIPLERA a Korwina zamiast przygotować zespół do ataków medialnych presstytutek to zaczeli gorzej odpowiadać niż przedtem . I rzeczywiście wypiowiedz Korwina zaszkodziła .. Ta o dobytku najbardzije..moja dziewczyna sama mi powiedziała ,że nie zagłosowała by za Konfą bo Korwin powiedział ,że kobieta to "dobytek" . A tak nic zazwyczaj nie mówi o polityce bo nie ma o tym pojęcia.. ..pozatym Wipler i schowanie jednego sensownego Brauna. Ja
@tomasz-kalucki: Co do Petru sie zgadzam ..Zgasiłbym go jak peta a on dał sie pojechać. Pijaństwo mogło być dobre na początku kampani a potem to już było słabe... ale schowanie Brauna i przez o ludzie którzy byli za KONFEDERACJA w czasie PLANdemi a potem zobaczyli ,że zamiast atakować i piętnować zdrajców Konfa bierze Wiplera i rozmienia się na drobne...A Korwin robi to co robi od dawna utrzymuje Ekstremę zdala od władzy.
@Pantagruelion: Przyjęcie Wiplera jest kolejną kompromitacją. Korwin tworząc nową partię, może ściągną ich w ogóle pod próg. W zasadzie jedyną ich nadzieję widzę w nastrojach antyunijnych, które powstają ostatnio przez te traktaty. Ale żeby to wykorzystać to tym razem powinni schować memcena, a niech wypowiadają się ludzie typu Bosaka i Wawra.