Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner Praca super, że własny pokój też, przed banicją z pomocą @Soothsayer kupiłem fajne buty, zacząłem biegać, a tu śnieg. Chciałem iść na siłownię, a z transportem wyszłoby mi 210€/miesiąc(to dużo), + suplementy, bo nie wyobrażam sobie wracać do treningów bez serwatki i keratyny. Godziny pracy nie są łaskawe, co tydzień się zmieniają, to słabo wpływa na moją koncentrację xd. Mimo że praca jest super, najlżejsza jaką kiedykolwiek miałem, ludzie są mili
Pobierz SaintWykopek - @kyIiejenner Praca super, że własny pokój też, przed banicją z pomocą ...
źródło: temp_file4433011664555857088
@SaintWykopek: rozwaliłem sobie nogę w Niemczech dzięki czemu grudniowy urlop zacząłem wcześniej, planuje szukać nowej roboty bo za dużo cpunow i olkoholikow w Niemczech…ale to jak dojdę do siebie. Planuje tez wrócić do biegania bo kupiłem już 3 pary butow do tego gdzie w 2 parach poza przymierzaniem to nie chodziłem. A tak to walczę z depresja i skłonnościami do uzywek. Pozdrawiam
Pobierz joekey - @SaintWykopek: rozwaliłem sobie nogę w Niemczech dzięki czemu grudniowy urlo...
źródło: 7fae90a6-28ae-49c3-9b2c-310737d01653
@SaintWykopek: też…plus gierka komputerowka #skyrim plus ksiunżka, za dużo mam w „chce przeczytać” na lubimyczytac.pl efekt przebywania z troglodytami na emigracji. Oguem zapowiada się grudzień taki bardziej chilloutowy szanowne państwo