Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony
- Darek/Bonzo - nijaki nudziarz, melepeta i jak się okazuje - prostak. Doskonały przykład tego, że biała koszula, oryginalne perfumy i droga fura nie zrobią z ciebie dżentelmena. Jak to mówią, chłop wyjdzie ze wsi, ale wieś z chłopa nigdy. Na domiar złego, sam przyznaje się, że jedyne co lubi robić to "leżeć", czym dobitnie potwierdza swoją miałkość. Jak już ktoś wcześniej zauważył, facet jeździ drogim meśkiem, a nie zadbał o to, by wstawić sobie brakujące zęby. Pewnie wychodzi z założenia, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne, żeby było widać mercedesa i drogi zegarek.

-Artur/Chad - rolnik z krwi i kości, potrzebuje baby na już. Baba ugotuje obiad, ogarnie księgowość urodzi dzieci. Nie dla niego spacery, kino, randki i poznawanie się. Myślę, że idealnie wpisuje się w klasykę RSŻ, którą można zawrzeć w cytacie: "mur jest mur, beton jest beton". Do tego nudziarz i męczybuła. Słowo klucz: PRZEPROWADZKA. Teraz, już, jak najszybciej, a potem się zobaczy.

-Ania/Pomidorowa - w tym odcinku pokazała się z trochę lepszej strony, zdawała się być bardziej ludzka. Od spermiarskich tekstów jej wybranka chciało się rzygać (facet albo jest tak #!$%@?, albo ma nóż na gardle i zapomniał o swojej godności), ale jej chyba odpowiada takie zachowanie. Ciągłe zachwyty i oklepane komplementy zdają się łechtać jej ego. Nie zdziwię się, jeśli na przekór wszystkiemu to właśnie oni okażą się jedyną parą tej edycji.

-Waldi - zawiódł na całej linii, spodziewałem się większych dymów i większej ilości ciarek żenady. Z "Ewką" ewidentnie w coś grają. Zdaje się, że wykopki wyczuli to od samego początku i to serio jest jakaś ustawka. Śmierdzi na kilometr.

Jak to w każdej edycji, przyszedł ten moment, w którym człowiek przypomina sobie o tym, że ci ludzie nie są sami bez powodu. Szczególnie dobrze widać to na przykładach Darka i Artura.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xenux: Kolejny tydzień pary spędzą razem podczas podróży gdzieś w Polsce. Jeżeli Darek i Artur przez ten tydzień nadal będą zachowywać się w stosunku do pań z takim dystansem jak do tej pory, panie zaczną się powoli wycofywać z relacji. Zakładam, że pierwsza pęknie Nikola.
  • Odpowiedz
@xenux: Nie wiem ja tam odnosze wrażenie ze Artur to naprawde spoko gosc. Woli sobie wyjsc ziomkami na piwero czy #!$%@? jakiegos dzika z ambony a nie wycieczki na jakies smieszne barbi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ravau Co ty porównujesz? Wąskiemu mógłby co najwyżej buty czyścić. Z resztą od początku widać ze to prawdziwy spermiage.
  • Odpowiedz