Wpis z mikrobloga

@lucky_luck_: To na którym etapie depopulacji poprzez śmiercionośne szczepionki i wprowadzania ustroju totalitarnego poprzez obostrzenia właśnie jesteśmy?
Ja akurat nie mam pamięci złotej rybki i jeszcze kojarzę, co dokładnie foliarze mówili. Nie rozśmieszaj mnie, że chodziło im o jakieś tam marginalne skutki uboczne. Gówno, a nie ich teorie spiskowe się sprawdziły.
  • Odpowiedz
@deletenomads: W ostatnich latach było najwięcej związanych z "pandemią": zagrożenie cywilizacyjne związane jakim jest wirus (już w kwietniu 2020 wszystkie rządy wiedziały, że to wirus-popierdółka, a nie nowa dżuma), ilość wymaganych szczepień (jedna szczepionka), skuteczność szczepień (99%), brak skutków ubocznych szczepień ("szczepionka jest przebadana").,

Teoria spiskowa, że Australia jest poligonem testowym podczas COVID. W Australii były przypadki ciężkiego pobicia ludzi, którzy nie nosili maseczek, w tym był przypadek pęknięcia podstawy czaszki
  • Odpowiedz
@lewoprawo: w polsce to na "zbyt szybko zaczęliśmy dokręcać śrubę" gdy po naszej stronie płotu gorąco dyskutowali o paszporcie covidowym a w tym czasie wschodni bracia przekraczali granice bez szczepionek
  • Odpowiedz
@lewoprawo Zapomniałeś napisać o reptalianiach i płaskiej ziemi. Chyba jednak z twoją pamięcią i znajomością teorii spizgowych nie jest tak dobrze jak byś chciał XD
  • Odpowiedz
A jakie to niby teorie zostały potwierdzone w ostatnim czasie?


@deletenomads: To generalnie działa tak, że szury maltretują jakąś nową teorię spiskową tak długo, aż wszyscy normalni ludzie odpuszczają sobie jakiekolwiek próby rozmawiania z nimi. Wtedy oni uznają, że świat przyznał im rację i znów wszystko przewidzieli. Z covidem tak robią na przykład.
  • Odpowiedz
  • 2
@lewoprawo:

Napisze jeszcze raz, że powinieneś spoglądać na ten wpis przez pryzmat zartu.

Ale skoro napisałeś coś takiego:

To na którym etapie depopulacji poprzez śmiercionośne szczepionki i wprowadzania ustroju totalitarnego poprzez obostrzenia właśnie jesteśmy?


To akurat depopulacja była taka skrajna teoria. Ale już informacje że zaszczepieni nie będą zarażać, że jedno szczepienie wystarczy, że szczepionka jest dobrze przebadana okazały sie nieprawda, a była ogólna narracja że ludzie którzy negowali te informacje
  • Odpowiedz
była ogólna narracja że ludzie którzy negowali te informacje to szury.


@lucky_luck_: Była ogólna narracja, że ludzie którzy negowali te informacje to szury bo negowali je podając swoje jak to nazwałeś skrajne teorie o spisku "plandemi", szesnastu dawkach które doprowadzą do depopulacji i wprowadzaniu ustroju totalitarnego.

Co do wprowadzenia ustroju totalitarnego, chyba slyszales o ... pietnastominutowych miastach


No tak, mieć w miarę blisko mieszkania przedszkole, pocztę, sklep czy bank to totalitaryzm
  • Odpowiedz
A jakie to niby teorie zostały potwierdzone w ostatnim czasie?


@deletenomads: Ostatnio jak wszedłem w zasięg 5G to mi się przed oczami pokazało logo Pfizera z paskiem postępu, chyba aktualizacje wyszła
  • Odpowiedz