Wpis z mikrobloga

@marian1881 trochę jedno i trochę drugie, mieszkam w Krk, swojego samochodu nie mam bo komunikacja miejska wystarcza a do wszystkich innych wypadów, czy to do innego miasta czy gdzieś indziej to po prostu biorę Traficara lub PanekCS. Nie muszę się martwić o stan techniczny no i generalnie mam z głowy większość trosk związanych z posiadaniem własnego samochodu. Jestem zadowolony bo nawet w przypadku gdy auto raz wysiadło na trasie - podstawili nowe
@bababababartus: Zakładając, że płacisz tutaj za święty spokój to porównując tylko do wynajmu długoterminowego nie jesteś i tak na granicy opłacalności? Wnioskuję, że na SPP i tak nie stajesz, bo komunikacja miejska.
@bababababartus: Liczyłeś może ile by kosztował wynajem auta na stałe lub lizing w porówaniau do traficara? Miałbyś wtedy auto 24h/7, a z nowym autem obsługa znikoma. Tylko parking musiałbyś jakiś mieć.

Brałem traficara kilka razy było co najwyżej ok. Trochę brudno, raz odstawała pod autem jakaś osłona, a do tego kilka razy podłoga podłoga w bagażniku się zapadała, bo brak było koła zapasowego i jak stawiałem coś cięższego to się zapadało.