Wpis z mikrobloga

Co myślicie na temat #xbox Series S?
Nie jestem jakimś mega graczem, po prostu fajnie by bylo raz czy 2 razy w tygodniu pograć w jakieś GTA czy inny Mortal Kombat

Jest sens to kupić? Patrze głównie na cene
Obsługuje ta konsola 4K? Jak mam Oleda to będzie w miarę dobra grafika?
Czy może lepiej kupić coś droższego?

#gry #konsole #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@itolek100: 4K to nie osiągniesz, ale 1080 i smużenie w niektórych grach już tak. A na dobrych tv to bardzo źle wygląda. Ten series s wygląda ok gdy masz rozdzielczość w tv na sztywno 1080 albo pod jakimś monitorze.
  • Odpowiedz
@itolek100: Świetna konsola którą można wyrwać za ~ 1000 zł, albo celować w używkę, tylko to jest sprzęt mocno budżetowy i trzeba o tym pamiętać. Sprawdza się najlepiej jako maszynka pod game passa, więc jak zależy Ci na grafice to chyba lepiej celować w Series X który gdzieś mi mignął za 2000 zł z jakimiś grami.
  • Odpowiedz
@itolek100: No to bierz Series S + doładuj sobie game passa (https://tanigamepass.pl) na 3 lata do przodu i śmigaj, a różowej odpal Stardew Valley to zniknie na dziesiątki godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko pamiętaj że tam trzeba będzie drugiego pada dokupić, ogólnie to wejdź sobie najlepiej na pepper.pl i przejrzyj oferty xboxów.
Tylko pamiętaj że Series S to - brak napędu, mały dysk
  • Odpowiedz
  • 0
jaki model polecacie?


@itolek100: No zostaje ci albo Series X - innych modeli nie ma.
Były fajne promocje na black friday, zajrzyj na peppera, może coś jest jeszcze aktualne.
  • Odpowiedz
@itolek100: Przeglądnij sobie oferty na series X'a jak już masz fajny TV. Series S to jest dobry jak nie masz kasy na PC i kupujesz sobie taką konsolkę do podłączenia pod monitor fhd i grasz sobie tanio z użyciem GP lub podłączając myszkę i klawiaturę katujesz w CODy. Co prawda 1000 zeta różnicy ale jakość i możliwość tańszych gier na płytach szybko wyrówna ta różnice.
  • Odpowiedz