Wpis z mikrobloga

Zacząłem suplementować PQQ i kwercetynę, bo kompletnie brakuje mi energii, tylko bym spał i spał. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak na razie większość supli na mnie kompletnie nie działa.
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnomol: bo nie ma co tam działać. Suple = cope
Jak chcesz pobudzenia to coś mocniejszego byś musiał, ale one mają już znaczący wpływ na zdrowie więc nie warto. A Suplementy wprowadzają jakieś drobne zmiany albo zadne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anonanonimowy321 Wiem, ale metylofenidatu neurolog nie chce mi przepisać. Wiele lat temu prywatnie raz mi psychiatra przepisał i to bardzo mi pomogło na uczucie zmęczenia. Wytrzymałem kwartał na czterobrygadówce, a dla mojego organizmu taki tryb pracy, to było coś okropnego. Niestety nie stać mnie było chodzić do niego z pensji kołchoźnika za Tuska naprawę mało płacili. Druga kwestia to skutki uboczne, nadmierne podniecenie, uczucie niepokoju gdy lek kończył swoje działanie, bardzo
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@anonanonimowy321 Ogólnie z lekarzami w Polsce nie idzie pogadać o syndromie chronicznego zmęczenia, bo albo według nich masz depresję, chorą tarczycę, a jak nie to to ściemniasz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@typowyWykopekMizogin Bardzo mało prawdopodobne, aby ktoś ci to przepisał, ale masz kasę to może któryś psychiatra prywatnie się zgodzi. Najpewniejsza droga to diagnostyka ADHD, niestety jest ona długotrwała i kosztowna. Lek jednak ma dużo skutków ubocznych o czym wspomniałem we wpisie powyżej.
W Europie Zachodniej, czy w USA nadmierne zmęczenie się tym leczy, ale wiadomo nie u nas. Tak samo objawy pocovidowe, a w Polsce przepiszą ci witaminę B1 i B12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomek001Hej @Dominikjagoda @typowyWykopekMizogin @satox Minął dziś pełny tydzień od pierwszej suplementacji PQQ i kwercetyny oraz witaminy C i rutyny. Przyznam, że jestem miło zaskoczony. Oczywiście nadal odczuwam zmęczenie i senność na poziomie zdecydowanie większym niż norma, ale jednak widzę poprawę nawet do tego co było tydzień temu.
Najbardziej zaskoczył mnie efekt regeneracji, dotej pory przysłowiowa krótka drzemka, kompletnie na mnie nie działa, a po takim śnie , dochodziłem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@typowyWykopekMizogin Myślę, że to za mało czasu aby tak jednoznacznie powiedzieć, czy to napewno działa. Wydaje mi się, że raczej działa to synergicznie z kwercetyną, rutyną i witaminą c. A kupić to możesz w każdym internetowym sklepie z suplementami.
  • Odpowiedz