Wpis z mikrobloga

@_gabriel: Przeważnie zapewnia to pracodawca jeżeli hotel ma jakiś standard, u nas jest tak że nowy pracownik na recepcji dostaje garnitur po miesiącu, pierwszy miesiąc może chodzić 'luźno' tzn swoja koszula ew jak nie ma to dostaje t-shirt z logiem bo i tak jest przyuczany potem kupuje mu się cały garnitur jak podpisze umowę.
  • Odpowiedz
  • 0
@nairoht: @toodrunktofuck
Dzięki chłopaki, że odpisaliście. A ogólnie trzeba być dobrze wyglądającym? Jestem lekko poniżej przeciętnej, ale ogólnie dbam o siebie. Chodzi o to, że mam nadwagę i jestem niski. Z mocnych stron, to znam dość nieźle język angielski.
  • Odpowiedz
@_gabriel: dasz radę. Jak cię przyjęli to widać, że nie jest tragicznie z wyglądem;) Jakiś duży hotel? Ja pracowałem tylko na nocki, można było spać, tylko rano przygotować śniadania. A sam nie należę do najpiękniejszych.
  • Odpowiedz
@_gabriel: skłamałbym jakbym ci napisał że przy rekrutacji nie patrzy się na wygląd bo patrzy ale nie pod względem czy jesteś ładny, śliczny tylko czy nie wiem nie masz braków w uzębieniu które jakoś rzutują na to jak ktoś cie odbiera etc, w pracy na recepcji w hotelu najważniejsze poza jakimiś technicznymi rzeczami odnośnie systemów to złapanie kontaktu z klientem i wyczucie go o tyle i az tyle
  • Odpowiedz