Wpis z mikrobloga

Siemanko, ostatnio próbując ograniczyć palenie zwykłych papierosów zacząlem zaopatrzać się w jednorazówki aroma king z żabki. Natomiast cenowo wychodziły on jeszcze drożej niż zwykłe fajki.

A więc postanowiłem kupic sobie pod'a nord pro kit. Z solami z firmy Just Juice i jestem dość mocno zawiedziony smakiem, którego w sumie nie ma praktycznie wcale. I teraz nie wiem czy jest to wina samego poda, w co wątpie. Czy po prostu jednorazówki są bardziej napakowane aromatami.
Jeżeli to drugie, to chciałbym podpytać czy znacie jakieś intensywne sole o mniejszej zawartości nikotyny? Szukam gotowych produktów, nie chce bawic sie w chemika :D

#vape #epapierosy #epapieros
  • 8
I teraz nie wiem czy jest to wina samego poda, w co wątpie. Czy po prostu jednorazówki są bardziej napakowane aromatami.


@TheFunGuy: jednorazówki są zasypane słodzikiem dlatego ci się wydaje że są "napakowane aromatem", kupiłeś #!$%@? sprzęt i okej liquid. Jak chcesz bardziej jednorazówkowe to i aromaking i vbar mają swoje sole w butelkach 10ml.
@TheFunGuy Jednorazówki są napakowane smakiem i mocą , dlatego są takie dobre i uzależniają.
Sprzęt kupiłeś dobry , jeśli zależy ci na dobrym i intensywnym smaku liquidu na soli to kup sobie Dark Line Salt, szczególnie mocno polecam smaki double.
Te liquidy mają intensywny smak , tylko trochę za słodki.