Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm Nie popieram co prawda PiS'u, ale mam ogromne obawy dotyczące potencjalnego rządu, którego premierem miałby być Donald Tusk.. Już słyszeliśmy o wycofywaniu się ze strategicznych inwestycji takich jak choćby CPK czy próba przeniesienia elektrowni atomowej w inna lokalizację co opóźni inwestycje o co najmniej kilka lat.. Dodatkowo skład rządu jest mocno wątpliwy.. Jakie kompetencje ma do tego na przykład taka Izabela Leszczyna, żeby kierować resortem zdrowia? Obawiam się, że niedługo motto Pani Minister będzie dla ludzi, żeby lepiej nie chorować.. I tak można wymieniać w nieskończoność.. O PiSie co by nie mówić to trzeba przyznać, że ministerialne teki zawsze obejmowali fachowcy czy choćby w spółkach skarbu państwa.. No, ale tradycyjnie zapraszam do dyskusji wieczornej.. #dyskusja
  • 6
@Balonowy21: Muszę przyznać, ze PiS to nie moja bajka, ale powiedzmy sobie szczerze Tusk zapowiadał ministerstwa zlozone ze specjalistów! A co mamy? Leszczyne w ministerstwie zdrowia i Gawkowskiego humaniste jako ministra cyfryzacji.. nie podoba mi się to.
@Balonowy21 ale pieniążki z KPO odblokował które bd można a raczej trzeba wydać na niemiecką firmę Siemens(upadającą) która dostarczy nam "ekologiczne" źródła ciepła :) Także czeka nas kolejne pompowanie kasy w Niemców teraz kiedy PKB nasze jest większe jak ich oni staneli a nasza gospodarka szła ku dobremu.