Wpis z mikrobloga

Czy składanie wniosku o paszport zajmuje teraz dużo czasu? Oczywiście terminy otwarcia urzędów są takie że bez brania wolnego w grę wchodzą tylko poniedziałki między 17 a 1730, robił to ktoś ostatnio?

#paszport #warszawa
  • 9
@dran2: no dobra, byłem ok 13, pracuje blisko dworca centralnego i wyskoczyłem z roboty. całość ze zdjęciem, wypożyczeniem roweru, kupieniem bułek w lubaszce i przejazdem zajęła mi godzinę.
@dran2: no tak koło 15. Spróbuj się zwolnić wcześniej z 1-2h i odpracujesz innego dnia, a unikniesz kolejek. Polecam ten urząd na Floriańskiej jak coś
@dran2: próbowałem się pare razy umówić do tego e-urzędu i to jakoś dziwnie działało, ale jak poszedłem na miejsce to od ręki zrobili.
nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz i jaką sytuacje masz z pracą, ale jakby co to możesz sobie tymczas zrobić na okęciu.
  • 0
@jaras2: Szczęśliwice, tak czy inaczej to wycieczka bo nic blisko na Ochocie czy Woli nie mam. Mój obecny jest jeszcze ważny przez kilka miesięcy więc ogarnę normalny a tymczas by mnie nie urządzał nawet ze względu na załatwianie wiz, muszę mieć normalny paszport. Tylko nie chce mi się latać po urzędach w dziwacznych godzinach i stać w kolejkach zamiast kliknąć w komputer jak biały człowiek ()