Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek: e tam, to jest właśnie fajne, że Hołownia robi taki vibe w stylu luzu z amerykańskiej polityki, gdzie prezydent potrafi zawołać do dziennikarza na konferencji "hej Majk co tam hehe no to wal pytanie". Dlaczego niby wszyscy nasi wysocy urzędnicy muszą być smutni jak szpaki jesienią?
Dlaczego niby wszyscy nasi wysocy urzędnicy muszą być smutni jak szpaki jesienią?


@lewc_rain_zuk: Dlaczego zaraz smutni? Profesjonalni. A Hołownia ma taki vibe jakby notorycznie robił sobie ze wszystkich jaja, jest złośliwy, manipulujący, dla mnie irytujący i szczerze mówiąc okropnie się na to patrzy. Odbiera powagę swojemu stanowisku i polskiemu parlamentowi swoim zachowaniem - nie wiem, nie umie inaczej, czy co? To teraz druga osoba w państwie, a nie pan z Mam
@TantnisKrzyzowiaczek: ale za to popularyzuje proces legislacyjny jak nikt inny, dodatkowo jakbyś posłuchał ekspertów byś wiedział, że jest merytorycznie świetnie przygotowany, zna artykuły i regulamin na wyrywki. Takie komentarze są mniej więcej porównywalne do tych jak w wyborach ludzie mieli ból doopy, że julki wrzucają fotki z wyborów na insta - a to dzięki temu viralowi PiS został pogoniony. Przy wyborach żale że ludzie głosują na ładne oczy, a jak pojawia
@TantnisKrzyzowiaczek: Powaga stanowiska byłaby splamiona, gdyby popełniał błędy merytoryczne i proceduralne. Tymczasem póki co nic takiego nie miało miejsca, wręcz przeciwnie. Dzięki facetowi więcej osób ogląda obrady sejmu które decydują o naszej rzeczywistości, jak ktoś nie widzi tu plusów bo mu się czyjś sposób bycia nie podoba no to świadczy o Tobie. A z tym zesraniem to już standardowy komentarz przy braku argumentów xD I oczywiście poprawka o płci jakby to