Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm No i to na tyle, jeżeli chodzi o te proobywatelskie postawy poslow z tak zwanej opozycji demokratycznej.. Tusk Wam pozwolił się wczoraj wygadac, jacy to jesteście prospołeczni i walczycie o lepsze jutro, ale to na tyle, więcej takich akcji nie będzie.. Teraz już Tusk będzie decydował o wszystkim i kierował wszystkie działania, które będą zmierzały do tego, żeby pogorszyć sytuację obywateli Polski, a wy poslowie nawet nie będziecie się mogli zajaknac, ot taka wasza będzie demokracja.. A Wy wyborcy totalsow zwyczajnie POdpaliliscie POlske i jesteście największymi naiwniakami..
  • 23
@dariusz44: Od kiedy in vitro to jakieś leczenie niepłodności? Hahah.. Nie rozśmieszaj mnie.. Te komisję śledcze to Igrzyska tanie dla ludu.. Nie będzie niedługo chleba dla Polaków przez Tuska to trzeba dać Igrzyska, a nie wierze, żeby ktokolwiek był winny z polityków obozu patriotycznego i poszedł do wiezienia, lepiej patrzcie na swojego Karpinskiego, który jest podejrzany o 5 mln łapówki i z celi poszedl do Brukseli, taki jest wasz program właśnie..
@johny-kalesonny: To, że poslowie koalicji chaosu mogli po raz ostatni popisać się jacy są oni probywatelscy i jak załatwiana sprawy dla Polaków, a to de facto pić na wodę fotomontaż o czym niedługo się przekonacie wszyscy..
@johny-kalesonny: O moim osobistym zdaniu na temat in vitro wypowiedziałem się w innym topicu, natomiast to nie o to chodzi.. Chodzi o to, że to była ostatnia okazja poslow koalicji chaosu do tego, żeby pokazać jacy oni są proobywatelscy i jakie to dobre ustawy uchwalają.. Teraz już tylko będą grzecznie słuchać i głosować i nie będą mieli nic do powiedzenia..