Wpis z mikrobloga

Buty przed kostkę, do tego raczki, porządne skarpety zimowe za stówę para i stuptuty. Dlaczego to dobry pomysł, biorę 500 od każdego i słucham państwa xd

Kurła, a tak serio to się zastanawiam co robić bo chciałem zacząć przygodę z górami zimą, chciałem zacząć już w ten weekend ale ni uja nie mam pomysłu co do butów, co se opatrze jakieś to ujowe opinie, promocje na tych skalnikach sralnikach to uja a nie promocje

#gory
  • 10
@Trauma_Teddy: po to kupuje się stuptuty @Anty_Chryst: nie jest to bardzo zły pomysł, ale będzie bardzo ograniczał, podeszwa będzie za miękka do raków, nie będziesz mógł ubijać stopni w śniegu, gorzej się będzie szło po śniegu, ale jakieś górki typu Grześ czy Kasprowy zrobisz.
@Anty_Chryst: Nie wiem jak Beskidy, ale tu u mnie sudety wydeptane szlaki mozna smialo chodzic w niskich butach. Czesto widze w biegowkach (salomonach) po wałbrzyskich ze stuptupami śmigają. Ja mam wysokie, ale czasami zakladam też niskie z gtx - dają rade nawet na śnieznik i lepiej się chodzi niz w wysokich. Jak chcesz sie przebijac z samego rana przez hałdy śniegu, to wysokie must have, inaczej niskie/midy plus stuptuty.