Wpis z mikrobloga

Czuję, że muszę coś napisać ( ͡º ͜ʖ͡º) jestem po testach XSX, a z 5h jak nie więcej chodziła wczoraj konsola, Hogwards, RDR2, CP2077. Przez rok miałem XSS, TV 50' 4K UHD. Co mogę napisać?

Sprzęt na pewno robi robotę, grafika i rozdzielczośc to co czego mi brakowało na XSS. Gry wyglądają obłędnie. 150h w CP, 200h w Hogwards (nie moje xD ale ta gra leci ciągle) 80h w RDR2 jeszcze na XO i TV 32'

Hogwards wygląda obłędnie. Przyzwyczaiłem się do grania w 60fps i tutaj tryb performance działa kozacko, grafika naprawdę dobra aż chce się eksplorować. Detale w budynku, na zewnątrz, chwilami gra wygląda jak film, nie mogę się napatrzeć.

CP2077 - co tu wiele mówić, Night City w końcu wygląda tak jak powinno. Błędem było jako fan ogrywanie tej gry na XSS bo widzę ile straciłem. Do zrobienia dodatek, który zapowiada się miodnie. Na pewno spędzę w tej grze kolejne 50-60h

RDR2 - tutaj największe zaskoczenie, nie tak zapamiętałem te gre. Graficznie mózg #!$%@? totalnie. Nawet te 30 fps aż tak nie bolą. W pierwszej kolejności przechodzę RDR2 bo aż nie mogę się doczekać eksploracji świata.

Podsumowując. Kilka lat miałem X360, potem XO, XSS rok i teraz XSX i znowu wróciły mi chęci do grania, nie mogę się doczekać aż zanurze się w świat dzikiego zachodu () jeżeli ktoś gra z doskoku i nie zwraca uwagi na detale to XSS będzie spoko. Jeśli komuś zależy na grafice, 60 fps I rozdzielczość to XSS zmęczy go po tygodniu, tylko XSX!

Może to tylko moje odczucia, ale mam wrażenie że XSS gubi klatki albo bardziej czuć te 30 fps niż na XSX. Na przykładzie Hogwards. Tutaj 60 fps działa jak powinno i grafika petarda. Na XSS niby było te 60, ale zdarzały się dropy że grać się nie dało. Niby stabilne 30 fps w trybie jakości, ale miałem wrażenie, że czasami było poniżej 30.

Mam nadzieję, że jeżeli ktoś teraz się zastanawia mkesy XSS a XSX to mój wpis rozwieje wątpliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)

#xbox #xboxseriesx #xboxseries #xboxseriess
  • 3