Wpis z mikrobloga

W takie pogody z chęcią bym wziął Janusza na hale niech stoi glupi CH** przez 8h przy maszynie w 7°C. To jest prowadziwy problem Polaków a nie skrobanie czy inne invitro, ile jest takich firm i #!$%@? z tym robią.

Tak jestem sfrustrowany, że gunwo mogę z tym zrobić i siedzę w 7°C, bo lepszych pieniędzy w okolicy zamieszkania brak. Byle do świąt i fajrant na 2 tygodnie (ʘʘ)

#pracbaza #polityka #gorzkiezale #takaprawda #bekazlewactwa
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@OrzechowyDzem traktujecie ten pip jak wyrocznie, a prawda jest zgoła inna, pracodawca jest dogadany, dostanie wiadomość że przyjadą w ten dzień i wszystko będzie ok. W jakim Ty świecie żyjesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@LebronAntetokounmpo Raczej jestem z dala od winienia poszczególnych ludzi, ale w tym się zgadzam, choć mentalność całego narodu już bym winił. Co z tego, że mi pizga i narzekam, przecież inni pracują i są szczęśliwi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@willyfog: ja żyję w XXI wieku gdzie jak zgłaszałem zimno na hali czy brak ciepłych posiłków przy pracy na zewnątrz u januszy to Pip elegancko nakładał kary i egzekwował zmiany. Wystarczy chcieć a nie #!$%@?ć jak stary komuch, że się nie da.
  • Odpowiedz
@willyfog: nie rozumiem o co chodzi. Wystarczy zgłaszać systematycznie. To więcej kontroli i częstsze kary po kolejnych wpadkach. A u Was będzie cieplej na hali.

Pip jest zobowiązany do nieujawniania informacji na temat zgłaszającego, chyba ze wyrazisz na to pisemna zgodę. Wiec zgłaszaj do bólu. W końcu się naucza.
  • Odpowiedz
@sylwester666 zgodnie z kodeksem pracy temp musi być nie niższa niż 14stopni. Chyba ze technologicznie nie da się tego zapewnić. Wiec jeśli nie pracujesz w chłodni to powinni zapewnić przynajmniej 14
  • Odpowiedz