Wpis z mikrobloga

prawie 6 dych za subskrybcje srejsbuka by nie oglądać reklam xDDDDD od razu to #!$%@?łem i z tel i nie zamierzam już korzystać. Żyjemy w chorych czasach co dalej? Subskrypcję suszarek do włosów by leciało cieple powietrze?
  • 21
  • Odpowiedz
@MartweZlo:
Wrzuć coś takiego, koleżanka żony wrzuciła i sam Cukierberg jej napisał, że w sumie to ją zwalnia z opłaty.

Nie zezwalam Facebookowi na obciążanie 4,99 USD miesięcznie na moje konto; wszystkie moje zdjęcia są moją własnością, a NIE Facebook !!

Facebook Meta jest teraz podmiotem publicznym. Wszyscy członkowie muszą opublikować taką notatkę. Jeśli nie opublikujesz oświadczenia chociaż raz, technicznie rozumie się, że zezwalasz na używanie swoich zdjęć, a także informacji
  • Odpowiedz
do tej pory jakoś żyłeś z tymi reklamami to co się niby zmieni?


@Ludwik_VI: gotowanie żaby - za każdym razem jak jest jedno malutkie cięcie czy kroczek to jest ten argument debili - co ci to przeszkadza, przecież to w sumie żadna różnica i dobrowolne i nic się prawie nie zmienia.

Zacznijmy przede wszystkim od tego, że jeżeli używasz facebooka regularnie to zuckerberg zna lepiej od ciebie twoją rytunę, nastrój, stan
  • Odpowiedz
@LifeReboot czyli wszystko ok było dopóki nie wprowadzili możliwości usunięcia reklam xd? Tak jak na yt czy Twitterze. A co do zbierania o mnie informacji, nie mam nic do ukrycia i niech sobie zbierają dowoli.
  • Odpowiedz
@MartweZlo: ja na fb wchodzę może raz na miesiąc. a aplikacji na telefonie nigdy nie mialem, zawsze wchodzę przez przeglądarkę, ale odkąd wylogowało mnie z 4 miesiące temu to jeszcze się nie zalogowałem bo mam trudne hasło i mi się nie chce. na kompie mam menagera haseł, to tylko wklejam i tyle, a na telefonie trzeba stukać hasło z 5 minut.

Także tylko na kompie sporadycznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@januszdoe: nie myl tego z napychaniem mordy aż się krztusza oni uwierz mi mają mieli i będą mieć w #!$%@? pieniędzy. Myśląc tak jesteś kolejnym debilem wrzucającym hajs do ich portfela i przy okazji dajesz green light na te moje głupie suszarki do włosów że w sumie po co kupić produkt i go zacząć używać nie, teraz musisz kupić cieple powietrze za różne ceny subskrybcji różna temperatura xD
  • Odpowiedz
oni uwierz mi mają mieli i będą mieć w #!$%@? pieniędzy


@MartweZlo: Aha czyli jak ktoś ma w #!$%@? pieniędzy to nie może wymagać opłaty za swoje usługi lub produkty bo już mu wystarczy xD na jakim ty świecie żyjesz

Czy social media są jakimś podstawowym prawem człowieka, że firmy nie mogą wymagać żeby dostęp do ich platfom był w jakikolwiek sposó płatny (choć tu i tak narazie tylko o reklamy
  • Odpowiedz
  • 0
@januszdoe: ty chyba jesteś jednym z tych gości co płaci 60zl za parking w zakopanym i cieszy się że nie 100 o ile wgl jesteś plenoletni masz prawo jazdy i samochód.

Mylisz pojęcia, nie rozumiesz sedna problemu.
  • Odpowiedz