Wpis z mikrobloga

@jalop: W Ogniu krocz za mną było niby jakieś pokrętne wyjaśnienie co się tam na prawdę stało, ale na tyle #!$%@?, że pamiętam odpuściłem sobie takie całkowite ogarnianie tego. W każdym razie prawda była taka, że Laura tak na prawdę była złą, zpesutą i krnąbrną dziwką! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jalop: aleś trafił. Różową namówiłem na seans, bo nigdy nie widziała. Zaraz przed nami ostatni odcinek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potem może sięgniemy po ten nowy 3 sezon, ale mam obawy. Zacząłem go kiedyś oglądać i niestety po kilku odcinkach nie rozumiałem absolutnie nic. Wymiękłem po odcinku, który zaczyna się od utworu Nine Inch Nails - zbyt #!$%@? i metafizyczny jak na mój mózg.

@niecodziennyszczon: polecam
@tegie: Jest na youtubie jeden kolo, który #!$%@? długi wykład na temat znaczenia i całej symboliki i łączy całkiem zgrabnie ten nowy sezon z pierwszym i z Ogniu krocze za mną i na wet to się całkiem ciekawie trzyma kupy, choć głosy krytyczne na temat tej interpretacji też jakieś są. W każdym razie mnie w miarę to przekonuje. Aczkolwiek z tego co pamiętam, bo przerabiałem to już dość dawno temu to