Wpis z mikrobloga

A ja nie chcę, żeby z moich pieniędzy było finansowane in vitro!


Genialny argument. A ja nie chcę, żeby z moich pieniędzy było finansowane Muzeum Wsi Kieleckiej, bo ekspozycja narzędzi rolniczych z początku XX wieku godzi w mój światopogląd, zasady moralne i przekonania religijne.
#sejm #invitro #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
@essalysolu Trochę nie rozumiem, sam prawa nie tworzę, mogę głosować na moich przedstawicieli, brać udział w referendum, składać podpis pod projektem ustawy obywatelskiej, to przychodzi mi do głowy.
  • Odpowiedz
  • 70
@JPRW w sumie ile też na te in vitro pójdzie? 500 Milanów to wychodzi na dziecko według strych danych 25 tys zł

To dobra inwestycja, w sumie w chu... Dobra jak to tak na szybko policzyłem to wychodzi około 45tys na dziecko. Jeszcze jak by odliczyć program PiS.....
  • Odpowiedz
Genialny argument. A ja nie chcę, żeby z moich pieniędzy było finansowane Muzeum Wsi Kieleckiej, bo ekspozycja narzędzi rolniczych z początku XX wieku godzi w mój światopogląd, zasady moralne i przekonania religijne.


@JPRW: W takim razie protestuj, spraw abyśmy płacili mniej podatków a nie namawiaj ludzi żeby musieli płacić więcej.
Ja to nie wiem, zamiast polepszyć sobie i innym to wolisz pogorszyć sobie i innym.
"Ja płace za coś co nie
  • Odpowiedz
@JPRW: no i nie powinieneś płacić za to. Bo podobnie jak in vitrk, takie muzeum jest całkowicie zbędne. Ktoś ma zachciankę mieć dzieci a nie może to niech uzbiera na zabieg.

Ja mam zachciankę na nowego PC i mi go państwo nie kupi. Jakie to niesprawiedliwe chlip chlip
  • Odpowiedz
@essalysolu: no i po co Ci to, dzieciak kosztuje więcej. Zresztą, in vitro jest drogie, badania do in vitro też, a i trzeba mieć rok udokumentowanych starań o dziecko, leczenie zaczyna się jak ktoś się ponad rok stara bez skutku. Kiedyś miałam fazę na dziecko, z niebieskim chyba z 5k wydaliśmy na to (a można duużo więcej, mi się udało część na nfz i z prywatnego ubezpieczenia), żeby w sumie nawet
  • Odpowiedz
@not_me: ale ja tylko odbijam argument padajacy w dyskusji w sejmie, ze invitro to sposob na zapasc demograficzna, to ja mowie, ze zrobie 4 dzieci bo i tak chce, za 10k/sztuka, bedzie ich to ksoztowalo polowe mniej, a dzietnosc wzrosnie tyle samo, wiec moga zwiekszysc dzietnosc 2x bardziej tym sposobem niz invitro. Pozatym debilu i tak mowie, ze chce dzieci wiec chetnie przytule gratisem dodatkowy szmal. I bez szmalu bym je
  • Odpowiedz
@Karol1337: nie mierz ludzi swoją miarą ( : Dla niektórych cimcirimci jest tak proste do osiagniecia jak wdech i wydech, ale jak widac dla Ciebie to zadania graniczace z niewykonalnym XD mimo wszystko zycze Ci zebys kiedys zlapal za cycka, bo widac bardzo zestresowany jestes panie LEET
  • Odpowiedz