Wpis z mikrobloga

#fut znowu dałem się nabrać na to #!$%@? gówno. Może to kwestia, że rok temu nawet jako tako szło grać. Teraz się nie da.
Nadużywanie R1, które pozwala na robienie wszystkiego. AI magicznie pozwala omijać każdego, mimo że patrząc na powtórki z bliska to nie ma fizycznej możliwości. Ociężałość własnego teamu jest #!$%@?. Patrząc na to, że ta sama karta u przeciwnika, już na początku meczu jest bardziej responsywna. Playstyle do finezji, serio? To jak granie na kodach.

Już nie mówiąc o akcjach gdzie taki Griezman czy inny szczurek potrafi przepchnąć Vidica czy Militao. Babka na skrzydle robi to samo z Llorente. Po tym jak robisz czysty wślizg to gracz przeciwnika szybciej się zbiera od Twojego. W momencie jak grasz z kumplem przy TV offline nagle da się w to grać i jako tako liczy się skill..

Mecz jak równy z równym, przeciwnik strzela bramkę, ostatnia akcja pierwszej połowy biegnę 1v1. Przeciwnik dobiega z tyłu, nożyce xD i dostaje żółtą kartkę. W konswekwencji czerwona, ale gdyby nie wczesniejszy faul to tylko żółta. I odkąd się 2 połowa rozpoczęła i przeciwnik gra w 10, to mój team jest jak muchy w smole. Nie potrafią podać. Nie potrafią biec.

Już nie mówiąc, że w tej grze nie da się podać. Może kupię kogoś z playstyle tikitaka bo inaczej X tutaj nie działa
  • 4
  • Odpowiedz
@cohontes: Witaj w klubie. Mam wrażenie, że mój Cancelo jest upośledzony, nie może dogonić nikogo, jednak Cancelo przeciwnika przegania mi viniego. Dobrze, że kupiłem to za niedużą kwotę w porównaniu do tych, którzy kupili zaraz po premierze. Czytając Reddita spotykam mnóstwo takich postów na tagu fut, widziałem już chyba każdy możliwy wylew, nie dziwi mnie nic.
  • Odpowiedz