Wpis z mikrobloga

Taka refleksja, ten sezon miał tylko 12 odcinków - chyba najmniej do tej pory.
Moim zdaniem fajną zmianą byłoby, gdyby dogrywali odcinek już w czasie, gdy sezon jest emitowany i byłby on np. pół roku po zakończeniu eksperymentu czy inny dłuższy czas, gdzie uczestnicy mogliby na chłodno powiedzieć jak się czują z tym wszystkim, jak np. odnoszą się do swoich pseudonimów internetowych itd. czy też po prostu, czy są razem ze swoją połówką z programu i co dalej.
Niestety - w TVN pracują takie mózgi, że nie wpadną na to. A szkoda
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
@razzor91 ja sobie z ciekawości obejrzałam ostatnio australijska wersje i w ogóle myśle, ze cały format powinien być lekko zmieniony. W australijskim pary wyjeżdżają razem w podróż, a potem lokują ich razem w apartamencie. Maja tez co tydzień jakieś zadania do wykonania w dwójkę, tydzień wyznań, tydzień bliskości itp. I moim zdaniem to jest super, bo maja czas się poznać i maja czas dla siebie - nie tracą go na wozenie rosolu
  • 15
@edytaaa_s: Mi znowu nie podoba się taki format - bo wtedy robi się z tego jakieś reality show, gdzie przy obecnym formacie jest chociaż iluzja, że celem jest to, żeby te pary stworzyły szczęśliwe związki. No i taka jest proza życia, że czasem trzeba iść z kimś gdzieś na obiad do rodziny czy razem obierać ziemniaki.
Dlatego ta wizja z Australii raczej mniej mi podchodzi
@edytaaa_s: "Dodatkowy plus - wszyscy uczestnicy się znają, maja apartamenty obok i mogą się dzielić doświadczeniami."
Dobry pomysł. Gdyby do tego jeszcze dodać możliwość wymienienia się partnerami. Gdyby to funkcjonowało w polskiej edycji, Karol i Laura mieli by okazję do tego aby wcześniej się skumać. Jednak kiepsko by na tym wyszli Maciej i Iga. Jakoś nie widzę ich w parze.
@edytaaa_s: Ja tam lubie ten taki polski klimat, ci ludzie sa jacy są, ale są prawdziwi, potem mamy takie rodzynki jak Okudżawa itp xD No ale format rzeczywiście się trochę wyczerpał, chyba tylko najwieksi desperaci sie teraz zgłaszają albo normiki wannabe influencerzy. Jesli chodzi o jakies zmiany, to fajnie by mieć wpływ na tworzenie par, ci kołcze i tak są nic nie warci xD Mogliby przedstawiać np 10 lasek i facetow