Wpis z mikrobloga

Długo oni będą jeszcze gadać o tym samym i lizać się po jajkach? Co to za marnotrastwo publicznych pieniędzy? Większość tych wypowiedzi i dyskusji jest absolutnie zbędna. Każdy gada to samo, jak takie NPC. Każda partia powinna mieć 5 min na zabranie głosu, 2 min na odniesienie się i głosowanie. Pyk i następna sprawa. Co mają na celu te dyskusje skoro każda partia już ma określone czy będzie "za" czy "przeciw"? Kompletny bez sens.

#sejm #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 6
@JemKredki1983 tak działa demokracja że marnowany jest czas na lizanie sobie tyłków? Demokracja polega na tym żeby ponad 80 posłów gadała po 3-5 min o tym samym? Weź leki bo chyba nie wziąłeś. Kpina i tyle, zero konkretnych pytań tylko przerzucanie się błotem przez obie strony barykady.
@Rst00: chyba nie oglądałeś całego... poza tym ustawa już funkcjonowała nie ma elementów dokładnego sprawdzanie tematu... Poza tym jak dobrze pamiętam są 3 czytania, nie mogą wpuścić bubla prawnego to nie konfedracja żeby dawać ustawy z błędami. Wole taki parlament niż dodawanie głupich praw bez dokładnej kontroli komisji.
@JemKredki1983: oglądałem ponad 2h i to mi wystarczy żeby stwierdzić jaki cyrk tam się odwalał. Tym bardziej - skoro ustawa już funkcjonowała i nie ma elementów dokładnego sprawdzania tematu to po co te dyskusje skoro wszyscy wiedzą nad czym mają głosować? Wiesz, ja tam wolę konfę, która nawet składa projekt z błędami (ale finalnie je poprawili) niż inne ugrupowania które siedzą i zajmują się jakimiś marginalnymi sprawami. Ustawa o PIT dotyczy
@Rst00: człowieku musi być przeprowadzona dyskusja parlamentarna, wybranie posłowie są głosem ludu jak wskazuje demokracja. Dostają hajs za miesiąc prac to niech siedzą i gadają 8 godzin dziennie. Rozmowa o picie będzie gdy sformułuje się rząd :) a co do konfy, przepraszam nie wiedziałem że rozmawiam z osobą niedorozwiniętą Tak szczerze co to za #!$%@?.... "Zwykły cyrk." jak Ty to widzisz wskakują z ustawą jeb głosowanie i w 20 min wchodzi
@JemKredki1983:

człowieku musi być przeprowadzona dyskusja parlamentarna, wybranie posłowie są głosem ludu jak wskazuje demokracja.


Gdzie Ty tam widziałeś dyskusję? Tam prawie żadne pytanie nie padło. Większość wygłaszała jakieś mowy przywitalne, jak to dziękują wyborcom i jaki to projekt jest ważny. To jest dyskusja? Weź nie kpij

jak Ty to widzisz wskakują z ustawą jeb głosowanie i w 20 min wchodzi w życie, to nie jest #!$%@? kanapek do pracy ogarnij