Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie to pierredolenie ze dzieci z invitro beda pracowaly na moja emeryture gdzie za te 25-30 lat czesc z nas w ogole nie dozyje. Problemy z dziupli j/w invitro, darmowe podpaski, strefy wolne od nienawisci czy inne duperele gdzie na "tu i teraz" jest do rozwiazania mnogosc problemów: wojny, inflacje, chore ceny nieruchomosci, niemoznosc zalozenia rodziny z przyczyn ekonomicznych.
Czy ktos rzucił pomysł ze gdyby te debilizmy odpuscic to moznaby wejsc w bardziej realne problemy typu zmniejszenie ilosci samobojstw wsrod facetów (80% prób samobojczych to faceci) ktorzy #!$%@?ą na ten system i ich praca na podatki jest REALNYM wsparciem budżetu państwa a nie wróżeniem z tęczowej kuli?

No lewica na pewno nie miala takich przemyslen bo wazniejsze jest uciśnienie kobiet i urojone prześladowania mniejszości. Aj szkoda strzepic ryja.

#sejm #bekazlewactwa #polityka #lewica #logikarozowychpaskow
banicjant997 - Smieszy mnie to pierredolenie ze dzieci z invitro beda pracowaly na mo...

źródło: 34b4c3397d553145743cdecdffc53e3e

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banicjant997: pewnie tego nie widzisz, ale Twoja wypowiedź to w skrócie: moje problemy są ważniejsze niż Twoje. Czujesz się prześladowany, masz urojenia.
  • Odpowiedz
Czy ktos rzucił pomysł ze gdyby te debilizmy odpuscic to moznaby wejsc w bardziej realne problemy typu zmniejszenie ilosci samobojstw wsrod facetów (80% prób samobojczych to faceci) ktorzy #!$%@?ą na ten system i ich praca na podatki jest REALNYM wsparciem budżetu państwa a nie wróżeniem z tęczowej kuli?


@banicjant997: XD. A co uchroni rewolucję przed zjadaniem własnych dzieci i uznaniem, że samobójstwa mężczyzn to temat zastępczy dla jakiejś innej istotnej
  • Odpowiedz
  • 0
bardziej realne problemy typu zmniejszenie ilosci samobojstw wsrod facetów (80% prób samobojczych to faceci) ktorzy #!$%@?ą na ten system i ich praca na podatki jest REALNYM wsparciem budżetu państwa


@Ayra_: to jest przykład dysponowania budzetem na rzeczy sensowne i przynoszące wymierne korzysci a nie próba stworzenia dla kazdego utopii. A te personalne docinki zostaw dla siebie
  • Odpowiedz
  • 0
osoby LGBT, które właśnie w wyniku między innymi takich akcji jak "strefy wolne od nienawiści"


@NonOmnisMoriar: zauwazyłem wzrost samobojstw z roku na rok mimo stref wolnych od nienawisci wiec temat przewalania kasy na gówno pomysły nadal aktualny w moim wpisie ;)
  • Odpowiedz
zauwazyłem wzrost samobojstw z roku na rok mimo stref wolnych od nienawisci wiec temat przewalania kasy na gówno pomysły nadal aktualny w moim wpisie ;)


@banicjant997: Nie zmienia to dalej niczego, a Twój wpis jest wprost żałosny.

Tak jak Ty uznajesz jakieś sprawy za nieistotne, tak inni ludzie mogą uznać Twoje "prawdziwsze" problemy za temat zastępczy dla istotnych spraw.
  • Odpowiedz