Wpis z mikrobloga

Cała polityka dla mnie jest spolaryzowana, istnieją tylko dwie prawdziwe frakcje walczące o władzę. Pierwszą jest naturalistyczny ciemnogród, konserwatyści, frakcja kukoldów i tradycjonalistów posłusznych femoidalnemu babilonowi. Drugą jest frakcja modernistów, technokratów i buntowników, postępowców. W Polsce trwał kierat tych pierwszych przez 8 lat. 8 lat pod butem bydląt bojących się przyszłości i chcących uniemożliwić jej nadejście czego skutkiem miało być wepchnięcie polaków w trwałą niewolę natury ludzkiej. Na szczęście przegrali w końcu. Zastanawia mnie tylko czy nowy rząd zdoła naprawić to co przez lata pisuary niszczyły.
  • 13
  • 0
@MirekStarowykopowy: Można wymieniać godzinami: skarb państwa poprzez rozpieprzanie pieniędzy na wszelkiej maści świadczenia socjalne, edukację poprzez wpychanie zabobonu do szkół które z czasem i tak ulegną sekularyzacji, mocno nadszarpnęły relacje z innymi państwami unii europejskiej, już o propagandzie i robieniu polakom wody z mózgu za pomocą telewizji publicznej nie wspomnę nawet. Infrastruktura energetyczna do tej pory nie jest zmodernizowana, wojsko jest w rozsypce. Opieka zdrowotna leży i kwiczy.
mocno nadszarpnęły relacje z innymi państwami unii europejskiej,


@500minus: mimo zawadiackiego bezmózgiego wykonania, rozumiem ich tok myślenia, kraje zachodu mają nasz dobrobyt w dupie, my jesteśmy rezerwuarem taniej siły roboczej i tak ma pozostać
  • 0
@MirekStarowykopowy: "subwencje dla samorządów terytorialnych", "środki zasilające zakłady ubezpieczeń społecznych", "program 500+". To wszystko jest zwykła kiełbasa wyborcza osłabiająca państwowość i rozwój technologiczny. To wszystko powinno być zlikwidowane. Ja zdaję sobie sprawę że ten sam problem dotyka większości krajów unii europejskiej, ale to zwyczajnie trzeba zakończyć w skali europejskiej, bo inaczej ten rowerek się przewróci.
To wszystko jest zwykła kiełbasa wyborcza osłabiająca państwowość i rozwój technologiczny. To wszystko powinno być zlikwidowane. Ja zdaję sobie sprawę że ten sam problem dotyka większości krajów unii europejskiej, ale to zwyczajnie trzeba zakończyć w skali europejskiej, bo inaczej ten rowerek się przewróci.


@500minus: zamiast produkować takie jałowe wysrywy to przejrzyj sobie jakieś dane i najpierw zrozum co jest powodem zwiększenia dopłat dla samorządów xD w głowie takich mózgownic jak ty
@MirekStarowykopowy: Słupeczki idą w górę, mokry sen każdego socjalisty. Dawno nie czytałem. W tym samym czasie brak wdrażania nowych technologii powoduje skrajne zmiany klimatyczne i co raz większy wzrost postaw autorytarnych w skali globalnej. Ubóstwo nie potrzebuje tego aby go redukować, bo samo jest reduktorem, w momencie gdy pozostawisz biedę samej sobie to momentalnie przestaje istnieć. Rośnie zatrudnienie? Wspaniale, więcej kieratu, po co mają maszyny za mnie robić jak sam mogę