Wpis z mikrobloga

#warthunder
Jadąc nrdowskim t-72m1 na 9.3 jestem kompletnie bezsilny wobec 2s98 co ma "tylko" 10.0; jak nie ustrzelę go pierwszy to dostaję jeden, drugi, trzeci strzał i padam.

Do tej pory nie miałem aż takiej dysproporcji, żeby tak często ginąc od jednej, konkretnej maszyny. Oni tu wprowadzili jakąś cudowną ruską wunderwaffe (która istnieje jedynie w grze) premium, żeby psuć mecze tym, którzy nie grają drzewkiem zsrr? Czy może mam wyjątkowego pecha?
  • 5
  • 2
@SzlachcicPolny:

że wygrywa ten kto pierwszy odda celny strzał.


Ale w przypadku "normalnych" pojazdów, jeżeli rywal strzela pierwszy, to zdarza się jakiś rykoszet, pudło albo uszkodzenia, które pozwalają mi strzelić jako drugiemu i wygrać pojedynek, więc jak mnie ktoś zaskoczy, to mam jakiś tam % szansy na to, że nie zginę.

W przypadku 2s38 statystyka jest zaburzona. Tutaj jeżeli przeciwnik wali pierwszy, to nawet jeśli nie zginę od razu, umiera ktoś
@Pally gram głównie toptier i to gówno jest równie irytujące nawet na dystansie. Sam kupiłem na promocji i zagrałem kilka gier i tu już nie jest tak kolorowo bo ten troll jest strasznie sytuacyjny ale jak już złapie okazję to Cię zeszmaci
@slawek887: na top tierze jest HSTVL który robi dokładnie to samo i potrafi przebić BVM od frontu na 1 pestkę a jak nie to ci poprawi kilka następnych drugi kierując w twoje działo.