Wpis z mikrobloga

Od kiedy osiągnąłem pełnoletniość i zdałem egzamin na prawo każdy wszędzie poruszałem się samochodem. W związku z tym od lat nie korzystałem z komunikacji miejskiej ani taksówek. Niestety z powodu kontuzji , której dzisiaj doznałem nie mogę prowadzić samochodu a jutro muszę załatwić kilka spraw na mieście. W związku z tym mam pytanie czy ktoś z Was może polecić jakąś sprawdzoną firmę taksówkarską w #gdynia #trojmiasto ? Do Ubera jakoś nie mam zaufania.
  • 4
  • Odpowiedz
@Millenials ogólnie firmy taksowkarskie jak i Uber czy Bolt cieszą się podobną reputacją, tylko każde z nich z innego powodu. Najlepiej jakbyś znalazł jakiegoś znajomego taksówkarza, który nie odwali żadnego numeru.
  • Odpowiedz
@Millenials Mam więcej zaufania do bolta freenow itp niż do zwykłych taksówek. Raz w życiu za dizciaka jechałem zwykła teraz tylko i wyłącznie jakiś Uber wiek z kim jadę wiem jakim autem wiem jakaś trasą i odrazu wiem ile zapłacę
  • Odpowiedz
@Millenials tylko FREE NOW, żadna taksiarnia chyba że będziesz klientem korporacyjnym ale jak mniemam nie jesteś i firma Twoja nie wrzuca w koszty przejazdów taxi ;)

Więc FREE NOW najlepsze ;)
  • Odpowiedz