Wpis z mikrobloga

@matabezfiata: Według mnie w finale czwartej edycji był najwyższy poziom prac jak do tej pory. Trzeba jednak zauważyć, że mieli chyba najwięcej czasu na finałowe zadanie: 24 godziny.

W poprzednich edycjach też były dobre prace, ale zwykle jedna się wyróżniała na tle pozostałych. Czasem dwie mogły ze sobą konkurować. Tym razem wszystkie były imponujące.

Jak dla mnie trzecie miejsce zasłużone - praca z jeleniem była fajna, ale zgadzam się z jedyną
  • Odpowiedz
  • 2
Tak, poziom był naprawdę bardzo wysoki, a co do czasu to rok temu były 22 godziny, a w poprzednich 2 już niestety nie pamiętam.

I tak jak piszesz 3 miejsce to zdecydowanie jeleń. I w sumie jestem troszkę zdziwniona, bo co prawda to trochę inna praca, ale ja od razu miałam w głowie final Australii gdzie też były jelenie, na które czaiły się wilki. I tamta praca z tego co pamiętam to
  • Odpowiedz
W tym roku został jeszcze jedynie odcinek świąteczny. Fajnie gdyby zaprosili do niego kilku uczestników tej edycji, tak jak było w odcinku świątecznym pierwszej edycji. Gdy zapraszają samych celebrytów, to poziom budowli jest bardzo słaby i nie ogląda się tego tak dobrze.
  • Odpowiedz