Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace
Cześć mirki, jaką myszkę bezprzewodową polecicie do 250zł? Pracuję przy komputerze, do tego moje zainteresowania również mocno się opierają o pc, a więc zależy mi na wygodnym użytkowaniu i braku kabla. Aktualnie korzystam z kablowej Steelseries Rival 310 i jest dla mnie wygodna. To pozostałości z grania w #csgo, aczkolwiek nie wyobrażam sobie i nie potrafię się przyzwyczaić już do 'normalnych' lub małych wielkościowo myszek, zatem szukam czegoś pokroju tego rivala. Niby mógłbym pójść do Media Expert i sobie pomacać co jest aktualnie na wystawie, ale już raz tak zrobiłem i były dosłownie z 2-3 myszki tego typu. Mógłbym pójść na łatwiznę i też wziąć coś podobnego do tego co mam i się sprawdza - np. SteelSeries Rival 3 Wireless, ale moze jednak jest coś jeszcze lepszego/wygodniejszego i pewniejszego w chwycie.
Coś polecicie?
btw. do którejś z myszek jest możliwość dokupienia dodatkowego dongla usb, tak abym miał tę myszkę jednocześnie podpiętą w dwóch urządzeniach? (nie chce mi się przepinać po skończonej pracy zawsze dongla do drugiego komputera ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Pozdr.
  • 4