Wpis z mikrobloga

#kononowicz "Następnie sam w artykule oskarża Sradka o wykorzystywanie Knura mimo, że ten nie został za to skazany PRAWOMOCNYM wyrokiem i myśli, że sprawę wygra" .
1. Gdzie jest to oskarzenie napisane? Screen albo wracaj do ojca na harem 2.Pozew nie dotyczy tekstu ale tylko i wyłącznie zacytowania w nim imienia i nazwiska. Źródłem cytatu jest Newsweek. 3. Dajesz też drugi screeen jak w gazecie rudy jego żona i dziecko są wyzywani. Widzisz różnicę koneserze patologii, jedynego wspomnienia z twojego rodzinnego domu? Frajer mnie zablokował, żeby nie można było go wyjaśnić. Stary lateksowy numer: unikanie krytyki i strach przed argumentami.
Pobierz bezpravkano207 - #kononowicz "Następnie sam w artykule oskarża Sradka o wykorzystywan...
źródło: edofil
  • 8
@bezpravkano207: hahaha manlecie nikt ci nie plusuje każdy ma tu z ciebie bekę nie używaj słów których nie znasz znaczenia bo dostaniesz klapsa na dziąsło i się nakryjesz nogami. Także sklej wary bo każdy ma Cię tu za większego przygłupa niż Szczesnego. Odblokowałem Cię żebyś nie płakał a jak chcesz to możemy się nawet spotkać zobaczymy czy będziesz taki wyszczekany czy jednak standardowo obsrana zbroja i podkulisz ogon. Nawet nie pokazałeś