Wpis z mikrobloga

Użytkuje ktoś z Was od dłuższego czasu Pixela 7, Sasmunga S23 albo Iphone'a 13, czy 14 plus? Jak trzyma się w nich bateria? Jak szybko bateria się degraduje? Pytanie kieruje szczególnie do osób, które intesywnie używają telefonu, do czytania ksiaze, sluchania duzej liczby podcastow, audiobookow, ogladania, filmow czy seriali, korzystania z mediów społecznosciowych. #pixel #apple
#telefony
  • 5
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany używam P7 od roku. Nie jestem super heavy userem, ale też nie starym dziadem. Bateria wydaje się trzymać podobnie. Ponad 1 dzień normalnego użytkowania (ponad to czasami 1.5 czasami trochę krócej)
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Mam 14 Plusa od stycznia, kondycja baterii 95%, przy mocnym katowaniu cały dzień social medii, rolek, snapa, messengera, jakaś gierka, wytrzymuje na luzie. Przy spokojnym użytkowaniu 2 dni lekko wyciągam.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Pixel 7 od roku. Nie katuję za bardzo telefonu i raczej w codziennym użytkowaniu internet/spotify/yt przy minimalnej jasności ekranu to dzień-dwa na baterii potrafię wyciągnąć. Przy grubszym użytkowaniu na jakimś wyjeździe przy maksymalnej jasności ekranu, gps, okazjonalnym kręceniu filmów, pstrykaniu zdjęć, net mobilny i z włączonym, standardowym oszczędzaniem baterii - pewnie do 10-12h (przynajmniej po 8h miałem jakoś 15%)
  • Odpowiedz