Wpis z mikrobloga

Boxdel grubasie, a ja tam wasz FAME TOKEN? To nie jest scam? Waszym whitepaperem można sobie dupę podetrzeć. Ani jeden punkt niespełniony. Czy za jakikolwiek kontrakt reklamowy rozliczaliście się swoim zajebiście stabilnym tokenem? Czy jakikolwiek zawodnik dostał wynagrodzenie w tokenie?

A ty Zwyrolu nawet nie piśniesz o tym scamie? Przecież wypowiedziałeś wojnę scamom. @sawardega
Pokaż, że jesteś zadbanym szeryfem, a nie tylko podmytym w fontannie kloszardem.
#famemma
Thiocomaster - Boxdel grubasie, a ja tam wasz FAME TOKEN? To nie jest scam? Waszym wh...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-20 o 00.46.48

Pobierz
  • 5
@talarzon: moja znajomość z krypto kończy się na tym, że kopałem litecoina w gimnazjum w 2013 roku i grze na dźwigni, gdzie wszystko #!$%@?łem XD Może niech ktoś bardziej kumaty wyśle, bo nawet nie wiem, do jakich przepisów się odwołać, o ile jakiekolwiek regulują takie coś. I tego whitepapera teraz nie mogę znaleźć.
@Thiocomaster: Prawda jest taka, ze token zostal stworzony aby wydoic kase i byl skazany na porazke

- Token byl robiony z jakims typem ktory zajmuje sie tworzeniem tokenow, a dokladnie wiekszosc (jak nie wszystkie jego tokeny) padly, a sam typ jest znany z praktyki pump and dump

- Wyplacanie wynagrodzenia w tokenie czyli robienie z zawodnikow i inwestorow frajerow. Zawodnicy tak naprawde zostali oplaceni przez inwestorow ktorzy odkupili od nich tokeny,