Wpis z mikrobloga

#ebook #kindle #legimi #czytniki

Najtanszy sensowny czytnik z podswietleniem i pelna obsluga Legimi dla starszej osoby.

Co wybrac, czego szukac, jakie macie propozycje?

Wypadlem troche z tematu czytnikow, sam mam pw ale nigdy nie korzystalem z zadnych abonamentow, wiec temat jest mi obcy.
  • 7
@PurpleHaze co rozumiesz przez pełną obsługę Legimi? Bo Kindle trzeba podłączyć po kablu do kompa i tak synchronizować książki, Pocketbook (mam Erę) ma aplikacje ale zarówno w Kindle jak i Pocketbook trzeba w oddzielnej/pełnej aplikacji/stronie www najpierw dodać książkę na półkę a potem albo kable albo czytnik i ściągnąć w dedykowanej apce. Jeśli mówisz o czytanie w apce Legimi to musisz coś na android wziąć - Onyx book zapewne
@czuczer: chodzilo mi o dostep do wszzystkich ksiazek, z tego co widze kindle maja jakies ograniczenia.

Zle sie wyrazilem - nie chodzilo mi o sposoby synchronizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PurpleHaze: mam kilka lar pocketbook touch lux4, ojciec (rocznik 54) od roku pb tl5. Obaj korsystamy z legimi. Szybkie szkolenie na początku i nie ma problemu z obsługą, ma apke legiki w telefonie, z łatwością synxhronizuje ksiazki z czytnikiem. Z mojego punktu widzenia polecam pocketbook. Sam tez mega zadowooony jestem.
Wiecej pewnie @Cyfranek powie
@PurpleHaze: W tym momencie najtańszy i porządny to Kindle 11, ale:
- nie ma pełnego wsparcia (nie wszystkie książki obecne w abonamencie są dostępne także na Kindle);
- wgrać można 7 lub 10 książek miesięcznie;
- trzeba wgrywać książki przez kabel przy pomocy aplikacji zainstalowanej komputerze.
To nie wszystkim odpowiada, dla mniej ogarniętej komputerowo osoby może być kłopotliwe.
Tu kilka słów o Kindle 11: http://cyfranek.booklikes.com/post/5363020/kindle-11-najtanszy-czytnik-kindle-do-legimi-i-empik-go

Najlepiej PocketBooki sobie dają radę -