Wpis z mikrobloga

Panowie, iphone 13 mini zaczął mi się wczoraj nagrzewać szybko i przycinać/screenfreezować po wejściu z jednej aplikacji w drugą.
Zrobiłem update do ios 17 i dalej to samo, a nawet gorzej, bo teraz po 5 minutach przeglądania wykopu telefon jest gorący
Jak to naprawić?
#ios #iphone
  • 16
od kiedy usunąłem wypiek wszystko jest dobrze. Aplikacja przegrzewała telefon i przez to sie zawieszał


@DrTRAPH0USE to jest do zgłoszenia dla @bakehaus ale ja nie zauważyłem na dwóch telefonach jakoś przegrzewania się. Fakt bardziej laguje aplikacja na iPhone 7 niż na 15 Pro ale nie ma tragedii. I tryb wydajności niezbyt pomaga
@DrTRAPH0USE @PurpleHaze @PoProstuOn @iquiet Jest to drugie zgłoszenie o tym, że na iOS Wypiek grzeje jak piec w piekarni, bardzo poetyckie ale niezamierzone ;)
Przyglądałem się problemowi i póki co nie widzę w logach nic podejrzanego. Z możliwości, które widzę na ten moment to: a) jakaś niekompatybilność Fluttera z konkretną wersją iOS/iPhone, b) problem z jakąś biblioteką natywną używaną przez Wypiek, c) błąd w Wypieku, który prowadzi do nieskończonej pętli. W przyszłym