Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie skąd ten cały Kawiaq ma tyle kasy... Widziałem filmiki jak trzyma dosyć sporą sumkę w dłoni i macha do kamery.. Teraz wynajmowanie mieszkania, hotelu, alkohol, bodajże auto ma. Co on robi na co dzień ? Chyba ludzie nie wysyłają mu tysięcy w donejtach jak Magicalowi ?

Ja się tylko dziwię, że nikt nie zrobi z tym kolesiem porządku. On nie ma zawsze włączonej kamery, wystarczy wiedzieć gdzie przebywa, poczekać w kilku i zrobić niespodziankę, za całokształt twórczości. Tak żeby poczuł i raz na zawsze pożałował tego wszystkiego. Najlepiej deskoterapia, biczoeanie itp a filmik z tego na sadistica, niech się ludzie pośmieją z niego..

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@JuriBojka: wiekszosc tych łebkow teraz nie bawi się w prochy tylko w scamy, ten to akurat debil bo robił wyjeby na jakieś telefony z dupy ale popularne jest teraz handlowanie fake ciuchami z lewą fakturą i #!$%@? oskarkom na grupach streetwearowych takie jordany travisy za 3,5k x 20 a masz je z alibaby po 300 zł i można się flexować na insta że jesteś młody baller, hustler i król życia
  • Odpowiedz