Wpis z mikrobloga

Hejka jakie słuchawki
1) przenośne (bezprzewodowe, dokanałowe lub nauszne które nie będą grzać uszów na siłce, dobre odizolowanie od otoczenia - siłka/tramwaj/miasto) - 300zl
2) stacjonarne (bezprzewodowe + kabel, jakość audio, komfortowe przy dłuższym noszeniu) - 650zł

Jak się da coś zapronować spełniające 1+2 to mogę wydać ~1.1k. Przy przenośnych martwi mnie że true wireless będą wypadać mi z uszów a nauszne będą zajmować pół plecaka.
#muzyka #sluchawki #audioboners
  • 8
@Lewo: jedne dobre będą dużo lepsze niż dwie takie sobie. Szczególnie że stacjonarnie to warto by było mieć jakiś dac/amp jeszcze jak chodzi o jakość.

Dobre bezprzewodowe pchełki, z dobrym ANC powinny rozwiązać twoje problemy. W budżecie kupisz Buds 2 Pro. TWSy nie wypadają z uszu nawet podczas biegania, chyba że masz kanał słuchowy jak wielki kanion - ale wtedy większy tips rozwiązuje sprawę
@Atreyu: już 2x dokanałowe kupowałem i wypadały mi. u mnie 90% słuchania to tramwaj, zakładam, że jak ruszę dupę na siłkę to kupię 2-gą parę - cokolwiek by się trzymało ucha i nie będzie mi szkoda (bo przy nausznych wilgoć od potu może łapać gąbkę).
Więc strzelam że nauszne z anc + opcjonalnie jakiekolwiek dokanałówki bezprzewodowe do małych uszów/dobrze dopasowujące się.

myśle o nauszne sony xm4 + np. dokanałówki Sony WF‑C500
@bonus: jeśli xm4 nie są duże po złożeniu i nie zajmą całego plecaka to myślę bo większości mi wystarczą, jedynie siłka zostanie - ale tutaj wystarczy cokolwiek co nie spadnie z uszów bo rzadko tam chodzę (zakładam, że dokanałówki już z same z siebie wystarczająco "odetną" od otoczenia).

"Jak się da coś zapronować spełniające 1+2 to mogę wydać ~1.1k" - zakładam, że xm4 są blisko tego, a muza w trakcie siłki
@Lewo: No może wystarczą, ja bym wolał słyszeć coś w siłce, jak ktoś pyta za ile ława wolna xD
Tylko zastanwia mnie co masz na myśli, komforot przez dłuższe noszenie? Na zewnątrz czy w domu?
@bonus: dłużej nosić będę podczas podrózy i w domu. Komfort - żeby nie uciskały i dało się film obejrzeć bez dyskomfortu.
chętnie twoje jakies propozycje zobaczę. Mam ~1k sumarycznie na #!$%@?, 90% muza w transporcie publicznym/dom, 10%siłka
@Lewo: każdy może mieć inne zdanie, ale jak dla mnie te izloujące słuchawki ANC nie są stworzone do komfortu, ale z pewnością te słuchawki sony to topowy dźwięk i ANC. Bardzo solidne słuchawki godne polecenia.