Wpis z mikrobloga

@kamisiek: jedno nie wyklucza drugiego
Ale jak ta laska faktycznie miała 14lat to yebac go, niech go na cwelownie od razu usadzą
Mało brakowało, a by skończył jak ten typ z Rosji co na streamie swoją ciężarną laskę wywalił na dwór, zamknął drzwi, a po paru godzinach robił streama z jej wyziębionym trupem
  • Odpowiedz
@Zakarys: a to nie pamiętam, dawno było. Gdzieś ostatnio oglądałem polski "dokument" o patostreamach w rosji i tam był ten typ, to mi się przypomniało. Zaraz może znajdę
  • Odpowiedz
Ale jak ta laska faktycznie miała 14lat to yebac go,


@marv0oo: Poprawka* Niezależnie od tego ile ta dziewczyna miała lat je....ć tego frajera. Typ wrzucił pół nagą dziewczyną w stanie upojenia dość solidnego w internet dla ''dymów'' przecież to, aby bić po ryju a czy równo puchnie to już kwestia drugorzędna.
  • Odpowiedz
@marv0oo: wyrzucili ja półnaga i półprzytomna na mróz i zostawili leżąca koło ławki. Gdyby widzowie nie wezwali służb to by pewnie zamarzla
  • Odpowiedz
@marv0oo: Szczerze, pomimo naprawdę wielu spraw kryminalnych które w życiu widziałem oraz niesamowitej brutalności w wielu z nich, tutaj nie obejrzałem tego całego a raczej urywki z całości dziewczyna w pewnym momencie chyba znika i wpada bodajże właściciel mieszkania który bierze od nich siano i zawijać im się każe.
  • Odpowiedz