Wpis z mikrobloga

#footballmanager trenując Portsmouth po pierwszym sezonie dostałem dwie oferty z Alaves i Cagliari. Chcąc odejsć z klubu poszedłem na grzecznościową rozmowe z aktualnym zarządem, chciałem zobaczyć jakie opcje oferuje gra i co mógłbym ewentualnie ugrać.
Nie było tam nic ciekawego w stylu zwiększenia budzetu transferowego, więc powiedziałem ze nic nie zmieni mojego zdania. Zakonczylem spotkanie, kliknąłem spacje i... konkretne oferty kontraktu z Alaves i Cagliari zniknęły. Wygląda mi to na buga

Którą opcje wybrać? Oba kluby to ligowe ogony #fm24
  • 4
@Rizzo Granie w Anglii daje najwięcej kasy i jest najtrudniejsze moim zdaniem, choć FM z roku na rok coraz łatwiejszy. Minus w Anglii problem z ściąganiem młodzików przez przepisy, Hiszpania bardzo fajnie się do tego nadaje. Co do Włoch, moja ulubiona liga, więc nie będę obiektywny w tym temacie. Ale pewnie do niej bym uciekał bym później próbować atakować Milan
@assurin: Serie A to również moja ulubiona liga. @jmuhha Zdecydowalem sie zostać, często trawa po drugiej stronie płotu wydaje sie być bardziej zielona, a zmagałbym się z podobnymi problemami co w Portsmouth po spojrzeniu na skład.
Minusem jest ekstremalnie dłuuuugi angielski sezon. 10 pucharów i liga w której grają 24 drużyny
najwięcej kasy i jest najtrudniejsze


@assurin: Pick one. Ja w Romie po 10 latach wygrałem LM, a budżet miałem w porywach 100 milionów. Dostałem ofertę z ManU na 6 miejscu, na osobnym zapisie przyjąłem ofertę - budżet transferowy 600 milionów.